Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 8. - 2006 -> Kolik týmů?
Autor Zpráva
Pivsoni



Příspěvky: 4

Zaslal: so. listopad 04, 2006 00:21    Předmět: Kolik týmů?

Radegastson: Tak a teď by mě vážně zajímalo, kolik týmů se skutečně Tmou 8 zůčastnilo... My se nekvalifikovali na 212 místě, tak jestli bude počet < než 188, vážně mě to nasere. Já bych šel i v tomhle rozmanitém počasí...
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: ne. listopad 05, 2006 16:35    Předmět: Re: Kolik týmů?

Pivsoni napsal:
Radegastson: Tak a teď by mě vážně zajímalo, kolik týmů se skutečně Tmou 8 zůčastnilo... My se nekvalifikovali na 212 místě, tak jestli bude počet < než 188, vážně mě to nasere. Já bych šel i v tomhle rozmanitém počasí...


Z oficialnich zapisu vime, ze na stanoviste c.4 - Komix dorazilo alespon 190 tymu, takze lze odhadnout, ze startovalo mezi 190 - 200 tymy.
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 93

Zaslal: ne. listopad 05, 2006 17:51    Předmět: Re: Kolik týmů?

Sven Dražan napsal:
Z oficialnich zapisu vime, ze na stanoviste c.4 - Komix dorazilo alespon 190 tymu, takze lze odhadnout, ze startovalo mezi 190 - 200 tymy.


Ha, myslela jsem, že organizátoři by mohli mít i oficiální zápisy ze startu a ze 2 Smile
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: ne. listopad 05, 2006 17:56    Předmět: Re: Kolik týmů?

Borci v uvozovkách napsal:
Sven Dražan napsal:
Z oficialnich zapisu vime, ze na stanoviste c.4 - Komix dorazilo alespon 190 tymu, takze lze odhadnout, ze startovalo mezi 190 - 200 tymy.


Ha, myslela jsem, že organizátoři by mohli mít i oficiální zápisy ze startu a ze 2 Smile


Ze startu existuji oficiální seznamy registrovaných týmů, ale pouze do 17:00, potom začal úvodní úkol a týmy, které se nestihly zaregistrovat (min 3 členové) nebo přišli po 17:00 už v těchto seznamech nejsou. Záznamy ze stanoviště č.2 nejsou bohužel kompletní takže nejlepší odhad je z 4.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina