Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 14. - 2012 -> Ztráty a nálezy
Autor Zpráva
ROFLCOPTER!



Příspěvky: 46

Zaslal: so. listopad 03, 2012 22:40    Předmět: Ztráty a nálezy

Chtěl bych se zeptat, zda někdo náhodou někde v oblasti přímého přesunu mezi Anthroposem a místem šifřičky č. 4 na Riviéře nenašel zelenou skládací karimatku o rozměrech 37 x 27 x 3,5 cm. Pokud ano, napište na Skoupyon(at)seznam.cz. Poctivého nálezce čeká drobná odměna. Smile

Díky moc. Smile

Ondra S. (ROFLCOPTER!)
Návrat nahoru
J.U.P.



Příspěvky: 21

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 09:01    Předmět:

Na koupališti jsem ztratil černou rukavici zn. Polartec. Nenašel ji někdo?
Návrat nahoru
Antropoid



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 09:57    Předmět:

Ztratil sem čelovku Petzl Tikka, zelená barva. Byla v červeno-hnědém pogumovaném sáčku od brýlí Relax. Ztratil jsem ji pravděpodobně na některém ze stanovišť od Mladé hory po Troják nebo v cíli, případně na zastávkách Voříškova nebo Jírovcova. Kdyby ji někdo našel, napište prosím na dvok.tom(at)post.cz. Díky.
Tom
Návrat nahoru
coredump



Příspěvky: 24

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 10:34    Předmět: Rybarska skladaci stolicka (Kamenny vrch)

Zapomneli jsme skladaci rybarskou stolicku u zastavky Kluchova (mezi Logopedem a Dratem).
Návrat nahoru
Chlýftým



Příspěvky: 14

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 11:17    Předmět:

Růžmen nechal v hospodě u letohrádku Mitrovských čelovku (asi u stolu vlevo vzadu). Kdybyste ji našli, byl by rád.
Návrat nahoru
Lucka Molková
Organizátor


Příspěvky: 9

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 15:28    Předmět:

V cíli zbyly následující artefakty:

- černé tričko Red Hat (pánské L)
- pár fleecových rukavic barvy šedé, pánské, Thinsulate Insulation 40 gram
- černá pletená čepice s bambulí
- pánské hodinky s hnědým koženým páskem
- levá černá rukavice, Warmpeace powerstretch
- čelovka Petzl, převážně černá, místy bleděmodrá
- velké nůžky
- červená plastová baterka na ruční pohon
- černý hřeben
- plastový přívěšek, průhledné srdíčko se čtyřlístkem

K dostání na adrese Lidická 45, Brno, dnes a zítra kdykoliv, od úterka po telefonické domluvě (724 736 598).
Artefakty, o které se nikdo do týdne nepřihlásí, dostanou nového majitele. Lucka M.
Návrat nahoru
Drahoš never ever



Příspěvky: 12

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 16:09    Předmět:

O sede rukavice Thinsulate sa hlasim.

Ak sa nemylim, ostali v cieli (aspon tam som si ich este doniesol:)

Kazdopadne, ja som v Bratislave a zvysok timu v Prahe... Uplne najlepsie by bolo, ak by dali poslat postou a ak by to z akehokolvek dovodu nebolo ziaduce/mozne, zacal by som zhanat niekoho v Brne s kym sa v dohladnej dobe stretnem, aby ich prevzal...

Dakujem velmi pekne,

Kesy
Návrat nahoru
Divize nulou



Příspěvky: 40

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 18:10    Předmět: Kovová baterka

Zdravím,
pravděpodobně jsem někde potratil malou ruční LED baterku (asi 5 nebo 7 LED, nevím přesně) s kovovým tělem, barvu jako barvoslepý nedokážu přesně určit, ale třeba hnědá nebo zelená nebo zlatá... Je tuším na 3 AAA baterky a zapíná se stiskem zezadu.
Pravděpodobně jsem ji ztratil ještě někde v nelineární části.
Ještě je možné, že ji někdo najdeme zapadlou v některém ze zavazadel nebo oblečení, ale radši píšu hned, dokud je šance že si to tu někdo přečte... Smile
Návrat nahoru
J.U.P.



Příspěvky: 21

Zaslal: po. listopad 05, 2012 08:37    Předmět:

Hlásím se o levou černou rukavici, Warmpeace powerstretch.

Mohl by se mi odpovědný org ozvat na email petrvarro zavinac seznam tecka cz ? Potřeboval bych to poslat poštou, v Brně tam nemám koho poslat...
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina