Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou X. - 2008 -> Co je planovaci kalendar?
Autor Zpráva
coredump



Příspěvky: 12

Zaslal: st. listopad 05, 2008 15:25    Předmět: Co je planovaci kalendar?

Mame v tymu rozpory ohledne toho, co se rozumi pod pojmem "Planovaci kalendar" - jedna cast tvrdi ze je to karticka (jedna stranka) kde je o neco vic informaci nez na beznem kartickovem kalendari, druha cast tvrdi ze je to takovy ten blok, kde je dvoustranka na tyden nebo na dva dny.

Muzou organizatori upresnit?

-Yenya, coredump
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: st. listopad 05, 2008 16:35    Předmět:

Ahoj, je mi líto, upřesnit to nemohu, resp. buď to ještě vyvěsíme přímo na titulní stránce (aby to bylo fér), nebo necháme týmy tápat. Výraz nebyl zvolen šťastně, přiznáváme - protože i v týmu TMOU pod tímto termínem rozumněl každý něco jiného. A zjistili jsme to až po vyvěšení závěrečného infa. Takže vezměte raději všechno:)

Každopádně to není nijak fatální záležitost, která by způsobila stop (či výrazné zdržení) v postupu...
Návrat nahoru
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: st. listopad 05, 2008 19:09    Předmět: email

Právě jsem poslal všem týmům tuto upřesňující informaci:


kód:
Milí účastníci,

posíláme vám poslední upřesnění k vybavení:

Vzhledem k nešťastně zvolenému výrazu plánovací kalendář (na který se již ptá jeden tým v diskusi) přidáváme upřesnění. Myslíme tím například běžný diář, který obsahuje přehledný kalendář a různé další informace.

Doufáme, že vám tímto nezpůsobíme komplikace.

Vaši Orgové Tmou
Návrat nahoru
FIMAN±



Příspěvky: 20

Zaslal: st. listopad 05, 2008 23:52    Předmět:

Aha, nás teda nenapadlo nad tím spekulovat. "Plánovací kalendář" je terminus technikus = tabulkový přehled pracovních dní, volna a svátků s mezisoučty pracovních hodin apod. po měsícíh, kvartálech atd. Díky za upozornění na změnu.
(Spíš by mě zajímalo, jestli teda to pravítko má být fakt průhledné nebo nemusí Wink)
Izmi
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 93

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 01:26    Předmět:

Přečetl jsem si email a myslel, že tady najdu nějaké vysvětlení.

Dovedu si představit pracovní kalendář (což tady někdo přede mnou označil za plánovací kalendář), který obsahuje součty pracovních hodin a dní a pracovní diář, což je takový ten blok, kam se dá ke každému dni (týdnu) zapisovat. Nevím co myslí autoři tím "nějaké informace navíc". Normální pracovní diář může obsahovat jen jména a státní svátky, což oproti "neplánovacímu" kalendáři, žádná informace navíc není, případně, měl jsem kdysi pracovní diář, který obsahoval ke každému týdnu nějaký citát - pochybuji, že tohle si autoři představovali.
Plánovat se dá v diáři, na stolním nebo nástěnném kalendáři.

Možná by stálo zato, napsat, co si máme vzít, a ne co si orgové *představují*, že si vezmeme. Snažit se pochopit, co si orgové představovali, že si představím je celkem fuška.

Richard
Návrat nahoru
Radek Pelánek
Organizátor


Příspěvky: 44

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 10:15    Předmět:

Borci v uvozovkách napsal:
Snažit se pochopit, co si orgové představovali, že si představím je celkem fuška.


Org R: A bude to jenom horší ...
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 10:21    Předmět:

Borci v uvozovkách napsal:
Snažit se pochopit, co si orgové představovali, že si představím je celkem fuška.
Richard


A já dodávám, že o tom to luštění právě je Cool Nicméně současná definice je zcela dostačující Wink A jak bylo psané výše: jde o absolutní detail.
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 10:23    Předmět:

FIMAN± napsal:
Aha, nás teda nenapadlo nad tím spekulovat. "Plánovací kalendář" je terminus technikus = tabulkový přehled pracovních dní, volna a svátků s mezisoučty pracovních hodin apod. po měsícíh, kvartálech atd. Díky za upozornění na změnu.
(Spíš by mě zajímalo, jestli teda to pravítko má být fakt průhledné nebo nemusí Wink)
Izmi


Je to tak. A já to nevěděl - vždycky jsem jako plánovací kalendář označoval celý diář... Proto ten dodatek...
Návrat nahoru
Arciškvarci



Příspěvky: 1

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 10:36    Předmět:

Souhlasim s FIMANem, ze Planovaci kalendar je presne oznaceni dane tabulky roku s konkretnimi udaji o pracovni dobe apod. Tento jsme doposud meli na hru pripraveny.

Nyni tedy doslo ke zmene. Pokud orgove mysli bezny diar, vyvstava zde nekolik otazek ohledne toho, co je, jak vypada a co obsahuje "bezny diar". Jen tak mimochodem me napadlo, zda jde o bezny cesky diar nebo nejaky bezny univerzalni svetovy diar.

Mozna by stalo za to, toto jeste trochu upresnit, pokud opravdu zalezi vyreseni nejake sifry nebo postupu na teto pomucce a bez ni se tym nehne. Toto je na zvazeni orgu.

Martin
Návrat nahoru
Hlavou proti zdi



Příspěvky: 3

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 12:29    Předmět:

A co na to Jan Tleskač?!
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: čt. listopad 06, 2008 12:31    Předmět:

Arciškvarci napsal:
Souhlasim s FIMANem, ze Planovaci kalendar je presne oznaceni dane tabulky roku s konkretnimi udaji o pracovni dobe apod. Tento jsme doposud meli na hru pripraveny.

Nyni tedy doslo ke zmene. Pokud orgove mysli bezny diar, vyvstava zde nekolik otazek ohledne toho, co je, jak vypada a co obsahuje "bezny diar". Jen tak mimochodem me napadlo, zda jde o bezny cesky diar nebo nejaky bezny univerzalni svetovy diar.

Mozna by stalo za to, toto jeste trochu upresnit, pokud opravdu zalezi vyreseni nejake sifry nebo postupu na teto pomucce a bez ni se tym nehne. Toto je na zvazeni orgu.

Martin


Kdybychom mínili nějaký speciální (univerzální světový), nebyl by to běžný. A to, že jde o marginálii, na které žádný tým viset nezůstane, píšu už potřetí. Prosím, téma diáře uzavřeme - jsem přesvědčen, že téměř všechny týmy v tuhle chvíli budou mít tu správnou pomůcku - a ti, co ne, se bez ní poměrně snadno obejdou (např. přes přítele na telefonu, že). Upřesňovat prostě více nemůžeme, neboť by pak už by konkrétní šifra ztratila svůj smysl. A fakt se na to neupínejte, je to jedna z nejméně důležitých věcí v celém seznamu...
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina