Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 14. - 2012 -> pomocná #1 EMENTÁL (Tak určitě)
Autor Zpráva
Organizátor
Organizátor


Příspěvky: 20

Zaslal: so. listopad 03, 2012 15:38    Předmět: pomocná #1 EMENTÁL (Tak určitě)

Diskuze k šifře pomocná #1 EMENTÁL (Tak určitě)
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 82

Zaslal: so. listopad 03, 2012 16:48    Předmět: Pobavilo ;-)

Tak tohle bylo na rozjezd dost dobrý, škoda, že u toho nebyl celý tým Wink
Dana
Návrat nahoru
Přizdisráči



Příspěvky: 30

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 19:50    Předmět:

Tak určitě to byla pěkná hříčka. Víš co, někdy máš elegantní šifry a ty jsou potom elegantní, a někdy máš šifry prostě jednoduchý. A když jsou jednoduchý, tak máš čas si víc všímat formy a ptát se sama sebe, jestli to byl fakt Daniel Čech, nebo ne. A když se tak sebe ptáš, tak pak máš jenom kliku, když to vyluštíš, protože ono se blbě luští, když se člověk nesoustředí, ale kření se jak debil. Smile

-- Dero
Návrat nahoru
ROFLCOPTER!



Příspěvky: 46

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 20:46    Předmět: Tak určitě

Na téhle šifřičce mě štvou dvě věci. Že "tak určitě" šifru můžu definitivně vyhodit ze šuplíku, i když mi to vlastně ani není nijak zvlášť líto. Překecat samotného Daniela Čecha je prostě o moc moc levelů jinde. Co je ale horší, že jsem ji navíc ještě ani neslyšel! Když neexistuje nahrávka, nebyl by k dispozici aspoň slovní přepis?

Ondra
Návrat nahoru
3 s kouskem fosforu (dříve vápníku)



Příspěvky: 12

Zaslal: ne. listopad 04, 2012 21:59    Předmět:

souhlasím, tuhle je věčná škoda nepověsit na web (nebo jste protagonistovi slíbili že geekovské rozhovory neuvidí světlo světa?). bylo mi fakt líto že je to "jen" šifřička a zbytek týmu jí neslyšel.

..vlastně ani já ne celou, po reportérově otázce na proužky už jsem s papírkem uháněl pryč a teď lituju.
šuf
Návrat nahoru
Název týmu:



Příspěvky: 16

Zaslal: po. listopad 05, 2012 22:38    Předmět: Tak určitě

Tak určitě mám jen jednu možnou reakci. Tohle zjištění posouvá celkové mínění o letošní Tmou ještě o stupeň výš!
Návrat nahoru
Matěj Klusáček
Organizátor


Příspěvky: 84

Zaslal: po. listopad 05, 2012 23:07    Předmět:

Zdarte,

přesně tak, zaručil jsem se za nezveřejňování na internetu. Slovní přepis se pokusíme brzy nahrát... Pokud by některý z hráčů Tmou, kteří to zmeškali, o poslech opravdu hodně stál, tak ho vezmu na brněnskou poTemnou, případně napište na můj mail (jmeno.prijmeni a to celé na gmailu).

Jsme rádi, že se líbilo:-)
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina