Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Šifra 1 - Náměstí Svobody
Autor Zpráva
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: po. listopad 05, 2007 12:18    Předmět: Šifra 1 - Náměstí Svobody

Diskuze k šifře.
Návrat nahoru
Tak Třeba Teď



Příspěvky: 5

Zaslal: po. listopad 05, 2007 13:53    Předmět: Roztleskávačky

Nádherný zážitek - celý Svoboďák hraje TMOU. Škoda jen té nedostatečné aparatury, na zpěv 1000hlasého davu jsem se těšil a místo toho hymna nebyla slyšet ani na 10 metrů. Jestli příště půjde dvakrát více účastníků, chce to pořádnou aparaturu.

Náš tým rozhodně nejvíce obdivoval roztleskávačky. Jeden člen našeho týmu to hodnotil takto:

"No, nejdřív jsem na to tak třikrát koukal až potom jsem začal lušit..."
Návrat nahoru
Proudoví krtci



Příspěvky: 27

Zaslal: po. listopad 05, 2007 16:56    Předmět:

Ozvučení k úvodní hymně bylo oproti mému očekávání naprosto ubohé. Doufám, že příště to orgové nepodcení. (Vítek)
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: po. listopad 05, 2007 17:04    Předmět:

Technická chyba, samotná aparatura byla výkonná (byla to stejná aparatura jako na TMOU 7). Víc to komentovat nebudu...
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: po. listopad 05, 2007 18:28    Předmět: Vodník

Poblíž kašny se pohyboval naprosto dokonalý vodník, potřásal nám rukou a říkal, že je z Humpolce. Měl něco společného se hrou nebo to byl nějaký zjev z hlubin???
Návrat nahoru
VHRS



Příspěvky: 25

Zaslal: po. listopad 05, 2007 18:35    Předmět: Re: Vodník

Čumáci napsal:
Poblíž kašny se pohyboval naprosto dokonalý vodník, potřásal nám rukou a říkal, že je z Humpolce. Měl něco společného se hrou nebo to byl nějaký zjev z hlubin???


Toho vodnika jsem v Brne videl uz nekolikrat. Rekl bych ze nahoda chtela ze se rozhodl zrovna v patek jit na svobodak.
Návrat nahoru
Voctovy chipsy



Příspěvky: 12

Zaslal: út. listopad 06, 2007 00:25    Předmět: Houmlesaci

Stejne nelpsi byli houmlesaci. Kytara, housle, fletna, bongo, akordeon, harmonika... fakt super atmoska - proste ulet... Zase jednou Brno videlo ten spravnej humbuk! Smile

Milda
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: út. listopad 06, 2007 08:29    Předmět: Re: Vodník

VHRS napsal:
Čumáci napsal:
Poblíž kašny se pohyboval naprosto dokonalý vodník, potřásal nám rukou a říkal, že je z Humpolce. Měl něco společného se hrou nebo to byl nějaký zjev z hlubin???


Toho vodnika jsem v Brne videl uz nekolikrat. Rekl bych ze nahoda chtela ze se rozhodl zrovna v patek jit na svobodak.


Díky za objasnění, už jsme ho cpali na zelenou místo naděje, ale protože houmlesáci pěli hned vedle a i na páté podívání byl jejich papír v kufru fakt zelený, dali jsme jim přednost Smile . Ale trefil se hastrman pěkně Very Happy
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: po. listopad 12, 2007 10:56    Předmět:

Pohled na roztleskávačky velmi pěkný, to je bez debat....hned se tou Tmou procházelo lépe a radostněji...co kdyby roztleskávačky čekaly i v cíli, že....

Škoda je té hymny, byla by to ještě větší bomba, ale i tak lidi dost nechápali ("Ne miláčku, to jen mladí jsou s něčím nespokojení, tak demonstrují" - dva homeless v Běhounské)

Tom K.
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: po. listopad 12, 2007 15:58    Předmět:

Jen taková drobná sonda. Kolik hesel vám stačilo k vyřešení tajenky? Nám 4. Chtěl jsem přidat anketu, ale nějak to nejde. Crying or Very sad Takže tady:http://www.tmou.cz/forum/viewtopic.php?t=317
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina