Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Rychlý dotaz - změna složení týmu
Autor Zpráva
Totální diferenciál



Příspěvky: 13

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 18:07    Předmět: Rychlý dotaz - změna složení týmu

Ahoj,

omlouvám se za duplicitní téma, pokud tu někde je, ael čas velmi tlačí. Ví někdo, do jakého okamžiku půjdče měnit složení týmů? Onemocnělo nám náhle spousta členů a usilovně řešíme, jak to udělat a tuto informaci jsem nikde nenašel.

díky,
honza
Návrat nahoru
FIMAN±



Příspěvky: 25

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 18:59    Předmět:

Set napsal:
Oficiální výklad:

Mezi kvalifikací a hrou samotnou je možné měnit složení týmu libovolně. Samozřejmě předpokládáme, že hráči jsou natolik rozumní, aby se neděly nekalé věci typu přenechání místa za úplatu a podobně, ale věříme, že hráči Tmou jsou natolik schopní vycítit, že toto není v pořádku, že není třeba podobné situace explicitně vyjmenovávat.

Pokud máte pocit, že něco není fér vůči ostatním, prostě to nedělejte.
Návrat nahoru
Totální diferenciál



Příspěvky: 13

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 20:19    Předmět:

a sakra, nějak se mi to neposlalo, tak znova:

tohle vim, ale otázka je, jak je to technicky udělané? znamená "během hry", že to půjde měnit ještě zítra? dovedu si představit, že by to orgové z organizačních důvodů stopli nějakou dobu před hrou a my se dozvíme, koho se nám podaří přemluvit aby šel, tak někdy zítra dopoledne hádám..

dík,
honza
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 47

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 21:08    Předmět:

Tohle na TMOU nikdy nebyl problém... Vždycky to bývalo tak, že neměnné složení je to, co rozbaluje startovní obálku...
Návrat nahoru
Totální diferenciál



Příspěvky: 13

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 21:10    Předmět:

dík, nikdy dřív jsme to neřešili, tak jsem nevěděl.

honza
Návrat nahoru
Set
Organizátor


Příspěvky: 65

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 22:59    Předmět:

Albert Stallone napsal:
Tohle na TMOU nikdy nebyl problém... Vždycky to bývalo tak, že neměnné složení je to, co rozbaluje startovní obálku...


Přesně tak.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina