Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Poslední informace a statistika
Autor Zpráva
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: po. říjen 29, 2007 18:40    Předmět: Poslední informace a statistika

Právě byly zveřejněny poslední informace před hrou, které hrající týmy najdou v autorizované části stránek TMOU.

Taktéž upozorňujeme na možnost vkládání statistik průchodu týmů. Po hře bude v autorizované části stránek TMOU k dispozici formulář, do kterého můžete zadat na která se váš tým dostal a jak dlouho luštil šifry na těchto stanovištích. Z těchto údajů se pak generují zajímavé statistiky.

Pokud tedy plánujete statistiky vyplňovat, nejlépe určete jednoho člena vašeho týmu, který bude u každého stanoviště evidovat dva časy:

1. Čas získání šifry - tj. čas kdy tým zná zadání šifry a začíná luštit.
2. Čas vyluštění šifry - tj. čas kdy tým zná správné řešení šifry (tedy nejen způsob řešení) a odchází na následující stanoviště.

Tedy tak, aby rozdíl mezi těmito dvěma časy vyjadřoval čistý čas luštění dané šifry.

Kromě těchto statistik budete moci taktéž vkládat vaše zážitky, hodnocení obtížnosti šifer nebo vyplnit jednoduchou anketu.


Naposledy upravil tomh dne so. listopad 03, 2007 13:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Svobodní Bednáři



Příspěvky: 7

Zaslal: út. říjen 30, 2007 07:08    Předmět: Re: Poslední informace a statistika

tomh napsal:
Právě byly zveřejněny poslední informace před hrou, které hrající týmy najdou v autorizované části stránek TMOU.


Musím říct, že zveřejněné informace minimálně na emocionální úrovni svůj účel splnily. V noci po jejich přečtení mi zdálo hned několik děsuplných úvodů šifrovacích her.

Mimochodem, všimli jste si, že povinné vybavení nápadně připomíná náčiní na improvizovanou pitvu? Shocked

Dalibor
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: út. říjen 30, 2007 11:34    Předmět:

Kdybys tak věděl, jak děsuplné sny se zdají poslední dobou mněSmile
Návrat nahoru
ustredni topeni



Příspěvky: 25

Zaslal: út. říjen 30, 2007 13:04    Předmět:

Co všechno potřebuješ na improvizovanou pitvu?
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: út. říjen 30, 2007 13:08    Předmět:

Mrtvolu:))))
Návrat nahoru
HALUZna ORGanizacia



Příspěvky: 72

Zaslal: út. říjen 30, 2007 21:24    Předmět:

Ivo C. napsal:
Mrtvolu:))))

To prave nejak odimprovizujes na mieste, nie? Smile

--
misof
Návrat nahoru
Svobodní Bednáři



Příspěvky: 7

Zaslal: út. říjen 30, 2007 23:30    Předmět:

HALUZna ORGanizacia napsal:
Ivo C. napsal:
Mrtvolu:))))

To prave nejak odimprovizujes na mieste, nie? Smile


Hm, ale podle pravidel je zapojování osob, které nejsou členem týmu, do principielního řešení zprávy zakázáno. To se podle mě týká i té mrtvoly.

Dalibor
Návrat nahoru
FIMAN±



Příspěvky: 20

Zaslal: st. říjen 31, 2007 03:58    Předmět:

Pitev bude v prubehu hry nekolik a je na tymu, zda jednu mrtvolu budou tahat stale s sebou, nebo budou snizovat pocet clenu (pozor na pravidlo minimalniho poctu clenu v cili).

Izmi
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: st. říjen 31, 2007 11:34    Předmět: Pitva

No jo, my si navíc berem rovnou místo řezáčku skalpel, podle mě je na řezání ( a to nejen mrtvol) nejlepší, vřele doporučuji Smile.
Hanka
Návrat nahoru
ustredni topeni



Příspěvky: 25

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 10:09    Předmět: Re: Pitva

Čumáci napsal:
No jo, my si navíc berem rovnou místo řezáčku skalpel, podle mě je na řezání ( a to nejen mrtvol) nejlepší, vřele doporučuji Smile.
Hanka

A neměla by si jeden navíc? Rád bych si ho půjčil Wink

Vory
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 15:15    Předmět: Skalpel prosím

To neměla, ale koupila jsem ho kdysi ve zdravotnických potřebách v Brně na Cejlu (na pravé straně pokud stojíš zády k Malinovského nám, cca na půl cesty mezi zastávkou Maliňák a Körnerova, ale jsetli tam je pořád, to nevím) stál tehdy cca 70 Kč a čepelky po 10 korunách. Výborně se osvědčil např. při vyřezávání razítek z gumy, všeho z papíru a podobně, do prstů se s ním řeže taky slušně Smile.
H.
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 15:22    Předmět: skalpel 2

Jo tak ta prodejna skalpelů je podniková prodejna firmy BMT - www.bmt.cz
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 11:22    Předmět:

Osobně je mi to s tou mrtvolou úplně jasné. Kvůli ní je doporučeno mít s sebou bačkory, aby jimi mohl v případě potřeby někdo z týmu zaklepat. Let's go to the dark!
Návrat nahoru
Třetí zuby z druhý ruky



Příspěvky: 6

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 16:38    Předmět:

Dost bylo mrtvolám, teď k praktickým problémům, do statistik nelze zapsat poslední šifru, na které jsme vytuhli a již ji nesplnili... evidentně chyba aplikace...
Návrat nahoru
Lucifer



Příspěvky: 5

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 17:11    Předmět:

Taky mi to nešlo, bylo potřeba u jednociferných hodin dát na začátek 0. Třeba ti to pomůže.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina