Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 15. - 2013 -> # 3 KOSTIČKY
Autor Zpráva
Eva Krásenská
Organizátor


Příspěvky: 24

Zaslal: so. listopad 02, 2013 17:32    Předmět: # 3 KOSTIČKY

Diskuse k šifře # 3 KOSTIČKY
Návrat nahoru
Kopütko a chobotek



Příspěvky: 1

Zaslal: út. listopad 05, 2013 11:45    Předmět: Interpretace řešení

Byli jsme opravdu jediní tak hloupí, že jsme se vydali přes půl Brna do ulice Floriánova, protože tam přece určitě bude nějaká hospoda s názvem Pram a poslední přesun byl taky pěkně dlouhý?

PS: kousek od Floriánovy je taky socha Sv. Floriána. Moc pěkná.
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 56

Zaslal: út. listopad 05, 2013 12:53    Předmět:

No rozhodně nejste jediní, kdo našel v mapě dřív tu ulici než pramen (teda, hledali jsme spíš náměstí, protože odfláknutým dolušťováním jsme získali tajenku "Florian F, nam")
Jen jste asi... odhodlanější Smile
O.
Návrat nahoru
coredump



Příspěvky: 24

Zaslal: út. listopad 05, 2013 14:16    Předmět: Re: Interpretace řešení

Kopütko a chobotek napsal:
Byli jsme opravdu jediní tak hloupí, že jsme se vydali přes půl Brna do ulice Floriánova, protože tam přece určitě bude nějaká hospoda s názvem Pram a poslední přesun byl taky pěkně dlouhý?


My jsme teda vylustili FLORIANORAM, a vzhledem k tomu, ze Florianouvu ulici jsme nasli v mape asi po prvnich trech pismenech, kontrolu reseni jsme provadeli az na poslednich trech pismenech, protoze to chybne vylustene "O" vlastne zapadalo jeste do te Florianovy ulice. Bylo mi sice divne proc je prvni O velikosti 4x4 a druhe jen 3x3, ale asi malo Smile. Navic teda nekdo z tymu prohlasoval "do planu jsem se dival a pobliz nic jineho s Florianem neni". Takze pramen jsem objevil az ja pohledem do druheho planu Brna v saline na Moravskem namesti. Sifru jsme meli skoro hned, ale chybnou interpretaci cile jsme ztratili asi hodinu casu.

-Yenya, coredump
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina