Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Zahájení
Autor Zpráva
FIMAN±



Příspěvky: 20

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 15:33    Předmět: Zahájení

Taky už se nemůžete dočkat, až se dozvíte, jak bude hra letos zahájena? Pojďme spekulovat na základě dostupných informací! (A vyvarujme se konkrétních údajů o začátku konání, protože tato informace je asi stále povahy tajné.)

Poprvadě, už dlouho čekám, kdy do hry Tmou konečně dají letadlo, takže: Já bych řekl, že se snese Ufo, které bude blikáním vysílat kód nikoli jedním, ale různými směry. Pro vyluštění bude potřeba synchronizovat čtení kódu z různých míst a posléze si do Ufa, které bude z kartónu, vyřezat otvor na správném místě a vytáhnout zadání dalšího úkolu.

Izmi
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 15:39    Předmět:

Já sice vím, co máme v plánu, ale dovolím si přidat jednu variantu: Policejní těžkooděnci rozhánějí TMÁŘE slzným plynem a vodními děly, protože úřady na poslední chvíli přehodnotí své stanovisko, akci zakážou - a orgové na to nebudou nijak reagovat. Do další hry pak budou pokračovat jen ty nejzbabělejší (tj. nejméně zbité) týmy na základě SMS.
Návrat nahoru
Haloo Team



Příspěvky: 5

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 15:52    Předmět: Re: Zahájení

FIMAN± napsal:
Taky už se nemůžete dočkat, až se dozvíte, jak bude hra letos zahájena? Pojďme spekulovat na základě dostupných informací! (A vyvarujme se konkrétních údajů o začátku konání, protože tato informace je asi stále povahy tajné.)

Poprvadě, už dlouho čekám, kdy do hry Tmou konečně dají letadlo, takže: Já bych řekl, že se snese Ufo, které bude blikáním vysílat kód nikoli jedním, ale různými směry. Pro vyluštění bude potřeba synchronizovat čtení kódu z různých míst a posléze si do Ufa, které bude z kartónu, vyřezat otvor na správném místě a vytáhnout zadání dalšího úkolu.

Izmi


Já myslím, že tahle varianta je hodně nepravděpodobná. Nejenže by byl mezi tolika lidmi problém najít vhodné volné místo pro přistání, hlavní problém však vidím v použitém materiálu, protože kartón by při nepříznivém počasí (i při důsledném dodržování maximálního počtu 200 týmů) nebyl schopen všechny účastníky pobrat. Vzhledem k povaze místa startu podle mého zvolí naprosto rozdílnou variantu - bude tam postavené velké podium, na kterém živá kapela zahraje hymnu Tmou, přičemž některá slova záměrně nahradí jinými. Z těchto slov za pomocí předem dodaných instrukcí (další stanoviště bude v rámci rozptýlení účastníků na pěti místěch zaráz, tedy i instrukce budou v pěti různých variantách, každá varianta pro čtyřicet týmů) tým vyluští místo dalšího stanoviště, kam se přepraví jedním z organizátory dodaných taxíků (proto stále trvají na maximálně 200 týmech.
Návrat nahoru
Dopijem a pudem...



Příspěvky: 15

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 16:12    Předmět: Re: Zahájení

FIMAN± napsal:
Taky už se nemůžete dočkat, až se dozvíte, jak bude hra letos zahájena? Pojďme spekulovat na základě dostupných informací! (A vyvarujme se konkrétních údajů o začátku konání, protože tato informace je asi stále povahy tajné.)

Poprvadě, už dlouho čekám, kdy do hry Tmou konečně dají letadlo, takže: Já bych řekl, že se snese Ufo, které bude blikáním vysílat kód nikoli jedním, ale různými směry. Pro vyluštění bude potřeba synchronizovat čtení kódu z různých míst a posléze si do Ufa, které bude z kartónu, vyřezat otvor na správném místě a vytáhnout zadání dalšího úkolu.

Izmi


a k čemu by nám pak byla podložka?? nene..
podle mě po hymně zazní startovní výstřel, na který se pět maratonců rozběhne každý jiným směrem.. týmy se rozdělí a po maximálně třech kilometrech doběhnou na stanoviště 1a-1e.. Ke zdárnému vyřešení budou potřeba tři části.. Naprosto zdecimované týmy se poté scházejí, aby zjistili, že mají pouze dvě části, protože v bačkorách se blbě běží.. Proto se vracejí zpět na zelný trh, kde získají polohu dalšího stanoviště..
Po hře se potom na fóru Tmou objeví vlákno o tom, jak příšerný letošní start byl.. Laughing Laughing
petržel
Návrat nahoru
Cojávim



Příspěvky: 4

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 10:40    Předmět:

Myslim spis, ze pri oficialnim projevu primatora Brna (ktery na sobe NEBUDE mit logo tmou) mu budeme muset rezakem rozriznout sako (proto podlozka, aby sme mu neprorizli zada). Ze saka se vysype... mno... typuju hromada tiktaku, nebo tak neco.. Smile No a pak mozna ta policie a slzne granaty.. Smile
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina