Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 6. - 2004 -> viz proudoví krtci
Autor Zpráva
Dick
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:05    Předmět: viz proudoví krtci

Co takhle když už to udělali tými tak nápadně(když vynechám to že se pojmenovali skoro stejně) že výsledek poslali řešení hned za sebou,z čehož je naprosto jasné,že si výsledek řekli,jeden z nich diskvalifikovat?????? Co na to ORGové?? (Proudoví krtci,Proudoví krtci 2)(Tem Net A,Tem Net 1) Víc nápadně to už nešlo UDĚLAT!!!! Sice jsou to 2 místa,ale raději bych to uvolnil týmům,které se aspoň poctivě snažili luštit....Je to jen můj názor,doufám že se dočkám nějaké reakce....třeba od orgůSmile
Návrat nahoru
Bigger dick than previous
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:14    Předmět: Re: viz proudoví krtci

Dick napsal:
Co takhle když už to udělali tými tak nápadně(když vynechám to že se pojmenovali skoro stejně) že výsledek poslali řešení hned za sebou,z čehož je naprosto jasné,že si výsledek řekli,jeden z nich diskvalifikovat?????? Co na to ORGové?? (Proudoví krtci,Proudoví krtci 2)(Tem Net A,Tem Net 1) Víc nápadně to už nešlo UDĚLAT!!!! Sice jsou to 2 místa,ale raději bych to uvolnil týmům,které se aspoň poctivě snažili luštit....Je to jen můj názor,doufám že se dočkám nějaké reakce....třeba od orgůSmile


Věříš na náhodu? Na telepatii? Na ruskou mafii? Měl bys začít Smile

BD
Návrat nahoru
Johann Gambolputty
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:25    Předmět:

A co všechny ty ostatní týmy, které to dokázaly zamaskovat? Ne ne, tohle není řešení. Navrhuji postavit všechny účastníky do řady a asi tak každého desátého pro výstrahu zastřelit..
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:28    Předmět:

Johann Gambolputty napsal:
A co všechny ty ostatní týmy, které to dokázaly zamaskovat? Ne ne, tohle není řešení. Navrhuji postavit všechny účastníky do řady a asi tak každého desátého pro výstrahu zastřelit..


Nechápu proč každého desátého..

Proč ne každého páteho? Každého?
Návrat nahoru
Alfröd Najman
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:29    Předmět:

Nesnížilo by to cenu některých týmů na černém trhu? Zvlášť pokud by určitě někteří fixlovali a na každé desáté místo nasadili své soudruhy ve zbrani...
Návrat nahoru
Biggus Dickus
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 23:36    Předmět:

Anonymous napsal:

Nechápu proč každého desátého..
Proč ne každého páteho? Každého?


Hlasuji rovněž pro zastřelení každého páteho.. Naproti tomu každého čtvrtého bych nechal ukřižovat a každého třetího ukamenovat..
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 00:02    Předmět:

Johann Gambolputty napsal:
A co všechny ty ostatní týmy, které to dokázaly zamaskovat? Ne ne, tohle není řešení. Navrhuji postavit všechny účastníky do řady a asi tak každého desátého pro výstrahu zastřelit..


To je určitě pravda, stejně jako můžeš říct, že se nikde v pravidlech společné řešení či sdělování výsledků nezakazuje, i když je to zjevně proti fair-play. Na druhou stranu tvé vyjádření zní stejně, jako bys řekl "ano, tenhle člověk evidentně kradl, ale byli i jiní, co kradli a ti nám proklouzli, takže ho nemůžeme potrestat".
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 06:21    Předmět:

Anonymous napsal:
To je určitě pravda, stejně jako můžeš říct, že se nikde v pravidlech společné řešení či sdělování výsledků nezakazuje, i když je to zjevně proti fair-play. Na druhou stranu tvé vyjádření zní stejně, jako bys řekl "ano, tenhle člověk evidentně kradl, ale byli i jiní, co kradli a ti nám proklouzli, takže ho nemůžeme potrestat".



To by nekteri mohli mit velmi zajimavou kombinovanou smrt...
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 09:54    Předmět:

Anonymous napsal:

To je určitě pravda, stejně jako můžeš říct, že se nikde v pravidlech společné řešení či sdělování výsledků nezakazuje, i když je to zjevně proti fair-play. Na druhou stranu tvé vyjádření zní stejně, jako bys řekl "ano, tenhle člověk evidentně kradl, ale byli i jiní, co kradli a ti nám proklouzli, takže ho nemůžeme potrestat".


Ahoj,

je to zjednodusene na neprijatelnou uroven.

Jmenuju se Radek, patrim k ORGum, a mozna me znate z dopisu jako prvni kvalifikacni kolo ZRUSENO a druhe kvalifikacni kolo ZRUSENO.

K tomu podvadeni bych chtel rict, ze jsme nad tim dost dlouho sedeli a neverili vlastnim ocim. Zda se, ze sifru vylustil korektne jen prvni team a vsechny ostatni teamy okopirovaly reseni AUTOBUS .

Uvazujeme, ze nechame hrat pouze jediny team, popr. napisu, ze posledni kvalifikacni kolo je ZRUSENO.

Dost nas mrzi, jak se chovate, protoze to docele hry vkladame nemale usili a hru delame pro Vas, pro lidi.

Za organizacni team,

Radek
Návrat nahoru
Nehrající luštitel
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 10:50    Předmět: v 18:40 šifru téměř nikdo neznal.

Díval jsem se do diskuzního fóra téměř pravidelně v průběhu luštění a návody na šifru se tam začaly objevovat až po večerníčku.

Tudíž není pravda nic o tom podvádění.
Samotnému mi šifra trvala asi 45 minut a protože jsem nesoutěžil, nemohl jsem si jí nikde zkontrolovat.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 10:51    Předmět: Re: v 18:40 šifru téměř nikdo neznal.

Nehrající luštitel napsal:
Díval jsem se do diskuzního fóra téměř pravidelně v průběhu luštění a návody na šifru se tam začaly objevovat až po večerníčku.

Tudíž není pravda nic o tom podvádění.
Samotnému mi šifra trvala asi 45 minut a protože jsem nesoutěžil, nemohl jsem si jí nikde zkontrolovat.


Měli byste si opravit čas ve fóru. (psáno v 11:51 LSEC)
Návrat nahoru
I.C.
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:17    Předmět:

Anonymous napsal:
Anonymous napsal:

To je určitě pravda, stejně jako můžeš říct, že se nikde v pravidlech společné řešení či sdělování výsledků nezakazuje, i když je to zjevně proti fair-play. Na druhou stranu tvé vyjádření zní stejně, jako bys řekl "ano, tenhle člověk evidentně kradl, ale byli i jiní, co kradli a ti nám proklouzli, takže ho nemůžeme potrestat".


Ahoj,

je to zjednodusene na neprijatelnou uroven.

Jmenuju se Radek, patrim k ORGum, a mozna me znate z dopisu jako prvni kvalifikacni kolo ZRUSENO a druhe kvalifikacni kolo ZRUSENO.

K tomu podvadeni bych chtel rict, ze jsme nad tim dost dlouho sedeli a neverili vlastnim ocim. Zda se, ze sifru vylustil korektne jen prvni team a vsechny ostatni teamy okopirovaly reseni AUTOBUS .

Uvazujeme, ze nechame hrat pouze jediny team, popr. napisu, ze posledni kvalifikacni kolo je ZRUSENO.

Dost nas mrzi, jak se chovate, protoze to docele hry vkladame nemale usili a hru delame pro Vas, pro lidi.

Za organizacni team,

Radek


Zrovna jsem mluvil s Radkem D. z orgů - tenhle příspěvek nepsal on (a podle formulací pochybuje, že by ho psal Radek Pelánek). Během kvalifikace bylo (tuším) fórum vypnuto - to, že se někteří domnívají, že již po půl hodině bylo na fóru vyvěšeno řešení, je způsobeno jejich nižší vnímavostíSmile - viz na obrazovce vpravo dole - čas GMT + 1 hodina. Řešení se tedy na fóru objevilo až po skončení nedělního kvalifikačního kola.

Ivo C.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:24    Předmět:

Fórum vypnuté nebylo, ale jinak je ten humbuk samozřejmě způsoben jen onou sníženou vnímavostí. Řešení tedy nikdo neopsal odtud, ale týmy byly odkázány pouze na vlastní síly a vzájemnou výpomoc (ať už více či méně zřejmou).
Návrat nahoru
I.C.
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:35    Předmět:

Anonymous napsal:
Fórum vypnuté nebylo, ale jinak je ten humbuk samozřejmě způsoben jen onou sníženou vnímavostí. Řešení tedy nikdo neopsal odtud, ale týmy byly odkázány pouze na vlastní síly a vzájemnou výpomoc (ať už více či méně zřejmou).


Jo, už jsem si všimnul - nebylo vypnuté. Ale stejně se tu někdo asi vydává za orga. Není mi jasné proč?

I.C.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:53    Předmět:

I.C. napsal:
Ale stejně se tu někdo asi vydává za orga. Není mi jasné proč?

Protože to byl prstě fór. I ty s nesníženou vnímavostí sis toho měl všimnout Wink
Návrat nahoru
Jirka
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:57    Předmět:

Anonymous napsal:
I.C. napsal:
Ale stejně se tu někdo asi vydává za orga. Není mi jasné proč?

Protože to byl prstě fór. I ty s nesníženou vnímavostí sis toho měl všimnout Wink


Nojo, hloupej fór od anonymního zbabělce.
Návrat nahoru
Radek org
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:00    Předmět:

Vidím, že se tady za mě někdo pokouší vydávat Surprised)

To je bohužel riziko těchto veřejných diskusí a protože teď už si ani v tuto chvíli nemůžete být jistí, zda jsem skutečně organizátor foporučuji řídit se jednoduchým pravidlem.

Vše oficiální dostanete od organizátorům buď mailem na vaši kontaktní adresu nebo je to zobrazeno na webových stránkách TMOU.

Radek
Návrat nahoru
FIMAN, Manec
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:02    Předmět:

Radek org napsal:
Vidím, že se tady za mě někdo pokouší vydávat Surprised)

To je bohužel riziko těchto veřejných diskusí a protože teď už si ani v tuto chvíli nemůžete být jistí, zda jsem skutečně organizátor foporučuji řídit se jednoduchým pravidlem.

Vše oficiální dostanete od organizátorům buď mailem na vaši kontaktní adresu nebo je to zobrazeno na webových stránkách TMOU.

Radek


Ja si tim jetli Radek je vubec neceho organiozator nejsem jist uz leta!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Just kidding
FIMAN, Manec
Návrat nahoru
Fiman Lukáš
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:04    Předmět:

Jirka napsal:
Anonymous napsal:
Protože to byl prstě fór. I ty s nesníženou vnímavostí sis toho měl všimnout Wink

Nojo, hloupej fór od anonymního zbabělce.

Jednak jsem se jen zapomněl podepsat a druhak to nebyl můj fór. Ale zasmál jsem se mu docela dobře Very Happy
Návrat nahoru
Radek org
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:07    Předmět:

Fórum skutečně během kvalifikace vypnuté nebylo jak jsem právě ověřil u admina.
Sice jsme se ještě před kvalifikacemi domlouvali, že ho vypínat budeme právě z toho důvodu, aby někdo neprozradil řešení, ale nakonec Tomáš nechal fórum v provozu s tím, že kontroloval jeho obsah.

Během závěrečné kavalifikace přibyly pouze 2 - 3 příspěvky, žádný z nich řešení neobsahoval.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina