Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Morse by se v hrobě obracel
Autor Zpráva
Dopijem a pudem...



Příspěvky: 15

Zaslal: so. listopad 03, 2007 14:43    Předmět: Morse by se v hrobě obracel

Ani jediná šifra, která by byla založená na morseovce?? no fuj.. už od šestky jsem si říkal: "na další už bude" a ono ne a ne.. tak jsme to nakonec vzdali a dobře jsme udělali, té morseovky bychom se totiž nedočkali.. Smile nakonec si i zabásním..
Návrat nahoru
Grande Puppos



Příspěvky: 3

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 09:33    Předmět: Morseovka

Taky jsem hledali vsude morseovku a ono nic.
Návrat nahoru
Voctovy chipsy



Příspěvky: 12

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 10:32    Předmět: Re: Morseovka

Grande Puppos napsal:
Taky jsem hledali vsude morseovku a ono nic.


I ja jsem hledal Smile A nedockal jsem se (A to jsme dosli na 12). Ne ze by to vadilo, ale je to jedina sifra, kterou poradne zvladam (pokud tam tu morseovku ovsem najdu Wink ). On to Ivos na konci vysvetlil a mozna dobre ze tam nebyla Smile
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 40

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 12:09    Předmět: MORSEOVKANEBYLASTOPNAZNAKJEJIHOPOUZITIBYLSTOP

V dobe nasi letargie pri lusteni bludiste jsme se ji intenzivne ve druhe fazi pokouseli aplikovat, ma seda kura jeste dokazala najit zduvodneni, proc by jeji pouziti bylo komplikovane. K prostemu poscitani poctu ctverecku v radku jsme se dostali az za dalsi pulhodinu. Mnohem podstatnejsi nez klice ignoruj by bylo sloupce ignoruj, cas ignoruj ci smer ignoruj ... takto jsme zkouseli kazde padesate na ceste, kazdou padesatou zmenu sloupce ... kazde padesate pri vynechani klicu, kazdou padesato zmenu, kde nepocitam zmeny pri prechazeni pres klic ...
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 93

Zaslal: po. listopad 05, 2007 12:01    Předmět: Re: MORSEOVKANEBYLASTOPNAZNAKJEJIHOPOUZITIBYLSTOP

Opravte to napsal:
V dobe nasi letargie pri lusteni bludiste jsme se ji intenzivne ve druhe fazi pokouseli aplikovat, ma seda kura jeste dokazala najit zduvodneni, proc by jeji pouziti bylo komplikovane. K prostemu poscitani poctu ctverecku v radku jsme se dostali az za dalsi pulhodinu. Mnohem podstatnejsi nez klice ignoruj by bylo sloupce ignoruj, cas ignoruj ci smer ignoruj ... takto jsme zkouseli kazde padesate na ceste, kazdou padesatou zmenu sloupce ... kazde padesate pri vynechani klicu, kazdou padesato zmenu, kde nepocitam zmeny pri prechazeni pres klic ...


Tak to všechno jsme zkoušeli taky a spoustu dalšího Wink
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina