Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> přenechám tým
Autor Zpráva
Zlí unolidé



Příspěvky: 16

Zaslal: čt. listopad 01, 2007 14:06    Předmět: přenechám tým

z organizacnich duvodu (jeden funkcni clovek v tymu) prenecham kvalifikovany, zaplaceny a hrajici tym, info na jabber/email jan.vojir@gmail.com, kdyz se nikdo neozve pred pulnoci tak ho odregistruju
Návrat nahoru
Tatarkový klub



Příspěvky: 25

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 09:16    Předmět:

Promiň, ale tohle mi nepřipadá zrovna košér. Mnohem férovější by podle mě bylo odregistrovat se hned, kdy vím, že náš tým hrát nebude a napsat orgům, aby mohli co nejrychleji kontaktovat náhradníka, který je na řadě...
Inka
Návrat nahoru
Zlí unolidé



Příspěvky: 16

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 10:21    Předmět:

Tatarkový klub napsal:
Promiň, ale tohle mi nepřipadá zrovna košér. Mnohem férovější by podle mě bylo odregistrovat se hned, kdy vím, že náš tým hrát nebude a napsat orgům, aby mohli co nejrychleji kontaktovat náhradníka, který je na řadě...
Inka


ne ze bych tuto reakci necekal

takze situace se ma tak - tym jsem prenechal a novy tym me za odmenu draftoval Smile

takto nove vznikly tym stale obsahuje clena ktery udelal temer sam kvalifikaci, jen se vymenil zbytek tymu a trochu upravil nazev

omlouvam se za zavadejici "prenecham tym", spravneji by bylo "shanim nove cleny tymu a kdyz vas bude malo, pujdu s vama" Smile
Návrat nahoru
Zlí unolidé



Příspěvky: 16

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 10:24    Předmět:

navic smazanim tymu by se docililo situace ze nepujde nikdo, jeste predevirem mel tym pet clenu Sad
Návrat nahoru
Tatarkový klub



Příspěvky: 25

Zaslal: pá. listopad 02, 2007 13:14    Předmět:

Aha, tak to pardon, nepochopila jsem z toho, že půjdeš s nimi. "Přenechat tým" asi opravdu bylo zavádějící. Stejně je to ale zajímavá situace Smile Inka
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina