Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Registrace spuštěna ....
Autor Zpráva
Athaj
Organizátor


Příspěvky: 52

Zaslal: po. září 14, 2009 23:21    Předmět: Registrace spuštěna ....

TMOU 11

... Temnější, drsnější, záludnější,
... již brzy ve vašich hlavách.


Naposledy upravil Athaj dne út. říjen 13, 2009 22:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 93

Zaslal: út. září 22, 2009 09:30    Předmět: E-mail při registraci

Je nutné vyplňovat e-mail u 3 členů týmu? Máme týmový e-mail, který si podle potřeb rozesíláme. Je problém vyplnění e-mailu kontrolovat jen u 1. člena týmu? U dalších dvou jsem vyplnila balast, ze kterého se vám budou maily vracet... Rolling Eyes
Dana
Návrat nahoru
Athaj
Organizátor


Příspěvky: 52

Zaslal: st. září 23, 2009 09:27    Předmět: Re: E-mail při registraci

Ahoj,

Borci v uvozovkách napsal:
Je nutné vyplňovat e-mail u 3 členů týmu? Máme týmový e-mail, který si podle potřeb rozesíláme. Je problém vyplnění e-mailu kontrolovat jen u 1. člena týmu? U dalších dvou jsem vyplnila balast, ze kterého se vám budou maily vracet... Rolling Eyes
Dana


na uvod vysvetleni: email u kazdeho clena tymu nas zajima ciste kvuli statistice hracu.

a tedy: pokud nechcete, aby vam na email od nas cokoliv chodilo, vyplnte svuj e-mail a za nej dopiste vykricnik (a nebo jen ten vykricnik).

Pred odesilanim mejlu se snazime balastni adresy vyfiltrovat; onen vykricnik je pomerne zrejma identifikace a my se to vynasnazime respektovat.

MSF
A.
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 93

Zaslal: st. září 23, 2009 12:01    Předmět:

Ne že bychom o informace od vás neměli zájem, ale všichni je dostanou už z té první adresy. Takže díky, vykřičník je určitě lepší, než vymyšlený nefunkční e-mail.
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 25

Zaslal: pá. říjen 09, 2009 12:23    Předmět: Shoda jmen

Ahoj,
všimla jsem si, že se zaregistroval nějaký tým Cumaci, což jsme my bez diakritiky. Krom toho, že mě to rozhořčilo, mám trochu obavy z příp. záměn, je nějaké pravidlo ohledně názvů týmů? asi ne Sad nezbývá než apelovat na Cumaky, aby se laskavě přejmenovali, neboť my název Čumáci používáme už 10 let. Bohužel na ně nemám kontakt, tak kdyby to udělal někdo, kdo kontakt má, byla bych vděčná...
Hanka
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina