Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 7. - 2005 -> Pochvala a připomínka
Autor Zpráva
_Xlupataa_KaCZena_



Příspěvky: 4

Zaslal: po. říjen 03, 2005 08:58    Předmět: Pochvala a připomínka

Kvalifikace byla skvělá, děkujeme a blahopřejeme orgům za bezproblémový průběh.
Příště bych se ale přimluvil za jiný termín, než je neděle v podvečer. Přeci jen se hry účastní v hojném počtu i dělný lid a ten musí v pondělí do práce.
Za _Xlupatou_KaCZenu_
Dan
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: po. říjen 03, 2005 09:40    Předmět:

Určitě se nad tím zamyslíme.
Návrat nahoru
La Kukarača



Příspěvky: 40

Zaslal: po. říjen 03, 2005 11:55    Předmět:

Ono je to těžké. My jsme taky dělný lid a neděle večer pro nás byla asi jediná možnost, jak se nad tím sejít a řešit to společně - to je u šifer téhle obtížnosti dost zásadní.
A navíc - skutečně to bylo řešitelné během pár hodin, takže jsme nešli spát později, než obvykle.
Návrat nahoru
Captains



Příspěvky: 6

Zaslal: po. říjen 03, 2005 19:15    Předmět: Připomínka - tiskárna nutná?

Jenom krátká připomínka pro příště...

Nešlo by při vymýšlení šifer trošku počítat s tím, že ne všechny týmy mají k dispozici tiskárny a šifry tomu trochu uzpůsobit? Určitě by to nebyl takový problém... Smile

Z.
Návrat nahoru
Abfalleimer



Příspěvky: 4

Zaslal: út. říjen 04, 2005 07:15    Předmět:

Take bych se primlouval za patecni vecer - v pondeli jsem kvuli tomu vubec nic neodpracoval. Kdybych nemel pruznou pracovni dobu, bylo by to moc moc krusne...

Argumenty, ze to jde stihnout za par hodin, jsou sice pekne, ovsem pro 90 % tymu jaksi neplati :-)

Jirka
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: út. říjen 04, 2005 08:09    Předmět: Termín

Ne že bych tím chtěl nějak zvlášť ponoukat k tomu, aby někdo připravil něco, s čím se budeme mořit tak, jako s kvalifikací na letošní Bednu. Fakt mne to tehdy nebavilo Přesto mi připadá, že se problémy a nerovné podmínky kvůli termínu kvalifikace nejlépe eliminují právě tím, že se zadá jeden úkol, který se řeší dva dny. (A jasně se to avizuje předem.) Pak je celkem jedno, jestli se to začne ve čtvrtek, v pátek nebo v šestek, protože v jejím průběhu dříve či později dojde k okamžiku kdy se tomu aspoň někdo z týmu bude moci věnovat a zrovna tak v každém týmu všichni budu muset luštění prokládat nějakou rozumnější činností SvPZ
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 33

Zaslal: út. říjen 04, 2005 09:03    Předmět:

Tak tady bych Pralinkám oponovala. Je mi mnohem milejší udělat si čas jeden večer a věnovat se tomu naplno, než se nervovat několik dní a plácat to po chvilkách.
Kvalifikovali jsme se až v pondělí večer a celý den byl příšerný stres, v práci jsem udělala úplný houby (a nebylo to kvůli 4,5 hodinám spánku, které tomu předcházely). Upřímně, 4denní kvalifikaci na Bednu bych fakt dělat nechtěla.
A když se ví termín kvalifikace tak dlouho dopředu, může si každý tým ten čas udělat. Je to jen o prioritách Wink
Lucka
Návrat nahoru
Tmou a stepi divocin



Příspěvky: 8

Zaslal: út. říjen 04, 2005 11:46    Předmět: Re: Připomínka - tiskárna nutná?

Captains Revolutions napsal:
Jenom krátká připomínka pro příště...

Nešlo by při vymýšlení šifer trošku počítat s tím, že ne všechny týmy mají k dispozici tiskárny a šifry tomu trochu uzpůsobit? Určitě by to nebyl takový problém... Smile

Z.


No my jsme meli k dispozici tiskarnu pouze cernobilou a nepotrebovali jsme ji vubec. Hodila by se snad pouze na ulohu 31 a 32, ale tam to slo vyresit obkreslenim. Myslim si, ze se s absenci tiskarny pocita.
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: út. říjen 04, 2005 23:00    Předmět:

Albert Stallone napsal:
Tak tady bych Pralinkám oponovala. Je mi mnohem milejší udělat si čas jeden večer a věnovat se tomu naplno, než se nervovat několik dní a plácat to po chvilkách.
Lucka


To jsi spatne pochopila - na Bedne bylo jedno, kdy zacnes lustit, zkratka se pocital tvuj cas doby lusteni od chvile, kdy sis ulohu nechala zobrazit. Chapes? Cool

Lukáš
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: st. říjen 05, 2005 09:02    Předmět:

FIMAN++ napsal:
Albert Stallone napsal:
Tak tady bych Pralinkám oponovala. Je mi mnohem milejší udělat si čas jeden večer a věnovat se tomu naplno, než se nervovat několik dní a plácat to po chvilkách.
Lucka


To jsi spatne pochopila - na Bedne bylo jedno, kdy zacnes lustit, zkratka se pocital tvuj cas doby lusteni od chvile, kdy sis ulohu nechala zobrazit. Chapes? Cool

Lukáš


Tak to je pro mě novinka - myslím, že letos to tak nebylo:)
Návrat nahoru
Šlamastyka



Příspěvky: 27

Zaslal: st. říjen 05, 2005 09:29    Předmět: Na pátek

Osobně doporučuji začátek kvalifikace posunout na pátek.

Beru to takhle:
1) Pokud mám zájem se kvalifikovat, je mi jedno, jestli to bude v pátek nebo v neděli večer.
2) Když se to protáhne o den nebo dva, obětuji tím raději oba dny víkendu, nebo dva dny v práci? Masochista volí neděli, a tedy parcovní den nebo dva buď s prací ve stresu, nebo úplně bez práce, protože luští.
3) Kolik z nás si může dovolit obětovat dva dny v práci?

Prostě nevidím jediný důvod, prečo sa pretekat v šifrách v neděli. I náš tým to musel o půlnoci skončit, protože je většina z nás jako pracující svědomitá Confused
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: st. říjen 05, 2005 14:11    Předmět:

Albert Stallone napsal:
Tak tady bych Pralinkám oponovala. Je mi mnohem milejší udělat si čas jeden večer a věnovat se tomu naplno, než se nervovat několik dní a plácat to po chvilkách.
Kvalifikovali jsme se až v pondělí večer a celý den byl příšerný stres, v práci jsem udělala úplný houby (a nebylo to kvůli 4,5 hodinám spánku, které tomu předcházely). Upřímně, 4denní kvalifikaci na Bednu bych fakt dělat nechtěla.
A když se ví termín kvalifikace tak dlouho dopředu, může si každý tým ten čas udělat. Je to jen o prioritách Wink
Lucka

Abych upřesnil, jak jsem to myslel. Mě je taky milejší, udělat si čas večer, byť se v konečném důsledku jedná o večer osmnáctihodinový. Kvalifikace na Bednu byla v tomto opravdu dost opruz, ale aspoň trochu srovnala nerovné podmínky dělný lid vs. studenti vs. já nevím, kdo ještě..
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina