Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Stanoviště #2 - Slohovka

Jak jste řešili slohovku?
Četli jsme text
88%
 88%  [ 32 ]
Otočili jsme papír
11%
 11%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Athaj
Organizátor


Příspěvky: 52

Zaslal: so. listopad 07, 2009 07:30    Předmět: Stanoviště #2 - Slohovka

Diskuse k šifře...
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 82

Zaslal: so. listopad 07, 2009 13:49    Předmět:

Četli jsme text Embarassed
Návrat nahoru
ROFLCOPTER!



Příspěvky: 46

Zaslal: so. listopad 07, 2009 19:14    Předmět:

Moc jsem nepochopil, čím si zrovna tahle šifra zasloužila "nápovědu" na druhé straně - stačilo se trochu zoorientovat v textu, sledovat cestu Franty i Pepy na mapě a za deset minut bylo vymalováno i bez hledání nějakého snadnějšího řešení...
Návrat nahoru
HALUZná ORGanizácia



Příspěvky: 20

Zaslal: so. listopad 07, 2009 19:14    Předmět:

Tam fakt bolo niečo z druhej strany? Keď sme dostali otázku, či sme dosť paranoidní, tak sme jedno naše zadanie 2ky samozrejme otočili, ale podľa mňa tam nič nebolo Smile

Škoda že sa medzi časom stihlo rozmočiť a rozpadnúť Very Happy

--
mišof
Návrat nahoru
Zpičikundy



Příspěvky: 10

Zaslal: so. listopad 07, 2009 19:28    Předmět:

Podle mě osobně takové "haluzné" šifry na TMOU nepatří, ale protože tahle byla výjimkou, předpokládám, že spíš sloužila k takovému malému psychologickému experimentu. Wink Ale docela nás překvapilo, že na začátku hry byly tak lehké šifry, čekali jsme klasické masakry na roztrhání pole a ono nic ...
Návrat nahoru
@



Příspěvky: 12

Zaslal: so. listopad 07, 2009 20:16    Předmět:

Zpičikundy napsal:
Ale docela nás překvapilo, že na začátku hry byly tak lehké šifry, čekali jsme klasické masakry na roztrhání pole a ono nic ...


Taky mě to překvapilo, pole se začalo trhat až na 4/6. To se mi nelíbilo, furt moc lidí najednou.

Jinak, paranoiu jsme neprojevili Smile
Návrat nahoru
Tatarkový klub



Příspěvky: 20

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 11:53    Předmět:

Tak to my projevili paranoiu dokonalou Laughing Toho nápisu na druhé straně jsme si všimli téměř okamžitě, ale nevěřili jsme, že je to celé řešení Laughing
Co máme zaškrtnout v hlasování?
Návrat nahoru
abpopa



Příspěvky: 28

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 17:43    Předmět:

No Halík na trojce tvrdil, že zadání dvojky rozhodně otočil a nic tam nebylo. Tak jsme to po něm ještě všichni zkontrolovali a stejně tam nic nebylo. Smile

Honza
Návrat nahoru
FYKOS



Příspěvky: 9

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 23:58    Předmět:

abpopa napsal:
No Halík na trojce tvrdil, že zadání dvojky rozhodně otočil a nic tam nebylo. Tak jsme to po něm ještě všichni zkontrolovali a stejně tam nic nebylo. Smile

Honza


Jo, u nás to bylo podobné Rolling Eyes
Návrat nahoru
Trosečníci



Příspěvky: 9

Zaslal: po. listopad 09, 2009 12:02    Předmět:

My jsme se nejdříve začetli do textu, ale pak se někdo koukl na konec, kde se psalo, že šifru lze vyluštit jednodužším způsobem, tak jsme papír otočili a šlo se.
Návrat nahoru
and all that jazz



Příspěvky: 8

Zaslal: út. listopad 10, 2009 20:14    Předmět:

abpopa napsal:
No Halík na trojce tvrdil, že zadání dvojky rozhodně otočil a nic tam nebylo. Tak jsme to po něm ještě všichni zkontrolovali a stejně tam nic nebylo. Smile

Honza


to jsme taky udělali se stejným výsledkem. Když jsem se ale díval potom doma, bylo to tam. Spíš bílým než šedým písmem:-)
Návrat nahoru
Seš-lost



Příspěvky: 29

Zaslal: st. listopad 11, 2009 13:28    Předmět:

Paralelně jsme odhalovali trasu a pokoušeli se o to "šťastné lousknutí za pár vteřin", což se nakonec podařilo, byť po delší době. Nápis byl objeven při bezradném převracení papíru:) Ve světle lampy opravdu vidět nebyl, bylo nutné přímo posvítit čelovkou
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina