Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Stanoviště #15 - Přepad poldru
Autor Zpráva
Athaj
Organizátor


Příspěvky: 52

Zaslal: so. listopad 07, 2009 07:38    Předmět: Stanoviště #15 - Přepad poldru

Diskuse k šifře...
Návrat nahoru
TJ Balvan Praha



Příspěvky: 44

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 18:17    Předmět:

Ble. Po tom všem mokru tohle. Ještě, že jsem tam nelezl já. Představa sundávání zablácených bot a opětného obouvání při současném opadávání bláta z fuseklí, to vše za dohledu střílejících myslivců (jeden bažant dostal zásah cca 8 metrů ode mne), mě nenaplňuje pozitivními pocity. A jako bonus kolega v kanále potkal potkana.

Samotný princip triviální.
Návrat nahoru
Jeníčci



Příspěvky: 80

Zaslal: út. listopad 10, 2009 13:01    Předmět:

Wow! Kanál jsem si užil rovnou dvakrát - poprvé jsem nastavil mobil omylem na snímání pohybu, a tak jsme měli snímky v příliš malém rozlišení Smile
Mám tedy výhrady k těm levým/pravým rukám. Za prvé, semafor se standardně signalizuje s vlaječkami, takže orientace dlaní nehraje roli (my to proto od začátku interpretovali jako symbol pravé a levé ruky). Za druhé, i když jsem si zkusil signalizovat jen rukama, připadalo mi přirozené natočit ruce jak dlaní, tak hřbetem k pozorovateli.

Robert-Antonio

PS:
Marwin (na adresu okolních střílejících myslivců): "Já fakt nechápu, jak se někdo může bavit takovýmhle způsobem!"
Robert: "Myslím že tihle pánové si myslí totéž o nás."
Návrat nahoru
Ústřední topení



Příspěvky: 28

Zaslal: út. listopad 10, 2009 13:22    Předmět:

Já tam lezl jen jednou a to v botech (představa lezeni do toho potoka bez bot byla výrazně horší než představa mokrých bot). Rozhodně bych nepoužil slova "užil" a pořád mně nenapadá jiná důvod než "drsnější". Holt to chvilku byla víc Pevnost Boyard.
INDEX
Návrat nahoru
Jeníčci



Příspěvky: 80

Zaslal: út. listopad 10, 2009 13:29    Předmět:

Ústřední topení napsal:
(představa lezeni do toho potoka bez bot byla výrazně horší než představa mokrých bot)

...a to jsi asi neviděl, jak tam lezla Anička z Drahošů Wink
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: ne. listopad 15, 2009 18:58    Předmět: Prava leva

Jen mne mate, proč mnohdy měly být přiloženy dvě pravé či dvě levé ruce. Předpokládám ale, že to stejně všichni co nejrychleji zaznamenali a hurá pryč.

Vladan


Naposledy upravil Opravte to dne ne. listopad 15, 2009 22:10, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Nočný motýľ



Příspěvky: 62

Zaslal: ne. listopad 15, 2009 21:52    Předmět:

(P)Opravte to: Už sa to tu niekde písalo: Je otázkou, aká poloha ruky je prirodzenejšia, keď prekladáš ruku popred telo (tj. pravou ukazuješ do ľava, alebo naopak). Proste je len obrys ruky, nie je povedané, či je dlaňou k stene, alebo chrbtom k stene.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina