Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Ztraty a nalezy
Autor Zpráva
poTrati



Příspěvky: 4

Zaslal: ne. listopad 04, 2007 22:26    Předmět: Ztraty a nalezy

Vrele dekuji neznamemu dobrodinci za prineseni nalezene celovky az do ciloveho stanoviste. Je videt, ze TMOU nehraji jen "Zli lide", ale predevsim slusni a poctivi lide! Smile Jeste vice nez za celovku proto dekuju za nadeji, ze nejsou vsichni kolem jen mrchy a zlodeji...

Poctiveho kolegu Tmare (ci kolegyni Tmarku) bych rad pozval prinejmensim na par piv a panaka... icq: 346933041
Návrat nahoru
Nočný motýľ



Příspěvky: 5

Zaslal: po. listopad 05, 2007 00:21    Předmět: karimatka aj s obalom

ak niekto videl moju fialovu karimatku v zelenom obale niekde v okoli zelneho trhu cca v case vyhlasovania riesenia prveho stanovista, tak ju co najsrdecnejsie pozdravujte - (iduc z dvojky-vyhliadky som ju nad trhom este mal na batohu, na namesti svobody uz nie)
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: po. listopad 05, 2007 01:35    Předmět: Ztráty a nálezy

Po úklidu cílového shromaždiště zůstalo několik věcí, ke kterým se nikdo nehlásil, buď je zapomněl přímo v cíli, nebo tam byli zaneseny poctivými nálezci, pokud postrádáte mikiny, šátky, šálu, kšiltovku nebo karimatku, každopádně se mrkněte sem.
Návrat nahoru
Strix



Příspěvky: 4

Zaslal: po. listopad 05, 2007 10:10    Předmět: Celovka

Celovka byla na trave kousek od Heydukova u rybnika. V cili jsem uz na ni skoro nemyslel, ale vzpomnel jsem si na ni, tak jsem ji dal nekomu kdo tam lital vsem rikal co mej delat - asi to byl nejaky velky sef.. Nicmene ja zas silene dekuju cloveku, ktery nasel kousek od Orgů na hrbitove muj fotak a dal jim ho - po par minutach jsem si ho od nich vzal - fakt dekuju a to pozvani na panaka apod. plati i pro tohoto cloveka. ICQ 254-107-279. Vypada to, ze bychom v konecne fazi mohli usporadat seslost ztrátců a nálezců a nejak cyklicky se zvat na panaka. Alespon u me plati, ze jsem jak ztratce, tak i nalezce. LESU MÍR Chem
Návrat nahoru
Idioti noční



Příspěvky: 9

Zaslal: út. listopad 06, 2007 00:06    Předmět:

náš tým našel na třetí šifře zapomenutou velkou lupu - vzali jsme ji s sebou, ale do cíle jsme už nedošli, takže je ještě stále u nás (fyzicky teď v Brně, ale může se brzy dopravit i do Prahy, případně poslat poštou)

takže jestli ji někdo postrádáte, tak se ozvěte!

(Marťa)
Návrat nahoru
Prahory



Příspěvky: 41

Zaslal: út. listopad 06, 2007 10:26    Předmět: triko

A mně chybí černé strečové tričko s dlouhým rukávem značky atlantic velikosti S. Nenechala jsem ho třeba v tělocvičně? Kdybyste ho náhodou někdo našel, budu ráda, mám k němu kladný citový vztah :) icq 229 032 499
Martina
Návrat nahoru
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: út. listopad 06, 2007 21:27    Předmět: Hodinky

Byly nalezeny hodinky - tmavě stříbrné digitální Casio.

Majitel nechť se ozve Blahdymu na email blahdy1 (zavinac) centrum.cz.
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: čt. listopad 08, 2007 10:47    Předmět: Další věci z cíle

Během úklidu materiálu se našlo několik dalších věcí:
- Mapa Brna Shocart
- Mapa Brno stará
- červenobílá podložka s klipem v nichž byla mapa terénu a vyřešená šifra č.13
- Červený sešit původně vlastněný Maruškou Votavovou, posléze Honzou, popsaný Občasnkou výchovou

Vše je možné si prohlédnout zde.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina