Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 9. - 2007 -> Pravidla
Autor Zpráva
La Kukarača



Příspěvky: 40

Zaslal: st. říjen 10, 2007 07:22    Předmět: Pravidla

Jak si mám vykládat následující pravidlo: k přesunům během hry je možné použít pouze vlastního těla a městské hromadné dopravy. Není-li v samotné hře uvedeno jinak, jsou ostatní druhy transportu zakázány (např. autostop, kolo, kolečkové brusle, vlak).?

Tedy co je a co není MHD - jestli jen linky 1 až 99 v zónách 100 a 101, nebo všechny linky v těchto zónách (pak proč ne vlak?), nebo naopak linky 1 až 99 v celém rozsahu ... ?
Návrat nahoru
The Pláky



Příspěvky: 4

Zaslal: st. říjen 10, 2007 11:58    Předmět:

já bych to myslím, nebrala tak doslovně. já to chápu tak, že můžu použít vše, co mě nezvýhodňuje před ostatníma. Třeba vlakem se dá na šalinkartu do zón 100 a 101 dojet myslím až do Bílovic... takže bych to brala v tomto případě jako povolený. Nebo se pletu? Si myslim, žeby mělo být celkem jedno, jestli jedu z nádraží do Kr. pole šalinou nebo vlakem. Já teda preferuju šalinu, protože jezdí častěji, ale z principu mě přijde, že je to jedno.
Stejnak se ale po městské části ze začátku jezdí (či chodí - pokud je to opravdu blízko), pak se spíš chodí, protože MHDčko už tolik nejezdí a v terénu se obvykle chodí, protože než by ti jel nějakej vlak tak se většinou dost načekáš a navíc je zastávka daleko a tak vůbec...
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: st. říjen 10, 2007 17:02    Předmět:

MHD - rozumějme tu síť, na kterou platí běžná šalinkarta (tj. včetně vlaku začleněného do sítě MHD).
Návrat nahoru
VHRS



Příspěvky: 25

Zaslal: po. říjen 15, 2007 19:30    Předmět:

The Pláky napsal:
já bych to myslím, nebrala tak doslovně. já to chápu tak, že můžu použít vše, co mě nezvýhodňuje před ostatníma. Třeba vlakem se dá na šalinkartu do zón 100 a 101 dojet myslím až do Bílovic...


Bacha! Bilovice uz sou zona 215, tam obyc. salinkarta neplati.
Návrat nahoru
Nočný motýľ



Příspěvky: 5

Zaslal: so. říjen 27, 2007 19:58    Předmět: diera v pravidlach?

napadlo mi v suvislosti s "kauzou" tymu "Teď jsme přišli", ze pravidla nijak neriesia pripad, ked by jeden clovek bol clenom viacerych tymov Wink ja len, ze potom by sa veeelmi tazko posudzovalo jak a kde pomaha a podobne.
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: so. říjen 27, 2007 22:16    Předmět:

Zdá se mi téměř zbytečné na toto reagovat, nicméně v pravidlech jasně stojí:
"Jakákoliv mezi-týmová spolupráce při řešení zpráv je zakázána." Což evidentně řeší i tuto (zcela absurdní) situaci!
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina