Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 6. - 2004 -> Prodám tým na náhradní díly..
Autor Zpráva
Johann Gambolputty
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 20:54    Předmět: Prodám tým na náhradní díly..

Rozprodávám tým.. cena za člena 500Kč.. skupinová sleva: za 4 členy zaplatíte pouze 1500Kč.. Dále prodávám upomínkové předměty na tým: přívěsky na klíče, tužky, samolepky a plastové figurky členů týmu. Časově omezená nabídka! Nepromeškejte příležitost, která se nebude opakovat..
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:07    Předmět: Re: Prodám tým na náhradní díly..

Johann Gambolputty napsal:
Rozprodávám tým.. cena za člena 500Kč.. skupinová sleva: za 4 členy zaplatíte pouze 1500Kč.. Dále prodávám upomínkové předměty na tým: přívěsky na klíče, tužky, samolepky a plastové figurky členů týmu. Časově omezená nabídka! Nepromeškejte příležitost, která se nebude opakovat..


To je velice obtulární nabídka.

Jještě by mne zajímalo, zda jde o členy regüstrovaného tümu a pokud ano, ve kterém kole se regüstrovali a je-li na prodej i samotná regüstrace.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:09    Předmět: Re: Prodám tým na náhradní díly..

Anonymous napsal:
Johann Gambolputty napsal:
Rozprodávám tým.. cena za člena 500Kč.. skupinová sleva: za 4 členy zaplatíte pouze 1500Kč.. Dále prodávám upomínkové předměty na tým: přívěsky na klíče, tužky, samolepky a plastové figurky členů týmu. Časově omezená nabídka! Nepromeškejte příležitost, která se nebude opakovat..


To je velice obtulární nabídka.

Jještě by mne zajímalo, zda jde o členy regüstrovaného tümu a pokud ano, ve kterém kole se regüstrovali a je-li na prodej i samotná regüstrace.


Píšu kvalifikovali a objeví se rgistrovali. Těžko k uvěření.
Návrat nahoru
Johann Gambolputty
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:16    Předmět:

Ano, tým se kvalifikoval (pro jistotu až ve třetím kole) a lze jej koupit i vcelku s registrací. Sleva samozřejmě platí i nadále. Celková cena by potom činila 1500 za 4 členy + 520Kč za registraci a další poplatky tedy dohromady 2020Kč.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:24    Předmět:

Johann Gambolputty napsal:
Ano, tým se kvalifikoval (pro jistotu až ve třetím kole) a lze jej koupit i vcelku s registrací. Sleva samozřejmě platí i nadále. Celková cena by potom činila 1500 za 4 členy + 520Kč za registraci a další poplatky tedy dohromady 2020Kč.


Děkuji za upřesnění. Nicméně mám pocit, že nabídek je hodně a je nesnadné se zorientovat a vybrat tu nejlepší. Navíc, promiňte mi pochybnosti, ale moc nedůvěřuji týmu o čtyřech hráčích, který nabízíte.. Umřel snad někdo z nich? V jakém jsou fyzickém a psychickém stavu?

Děkuji a zůstávám s pozdravem
Návrat nahoru
Johann Gambolputty
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:34    Předmět:

Tým je zdravotně naprosto v pořádku. Na požádání můžu předložit lékařské vysvědčení. Proč jsou jen čtyři.. inu sám se nezůčastním, nesnáším totiž pohled na krev.
Návrat nahoru
Daniel Dočekal
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:38    Předmět: Jisté pochybnosti

Anonymous napsal:
Johann Gambolputty napsal:
Ano, tým se kvalifikoval (pro jistotu až ve třetím kole) a lze jej koupit i vcelku s registrací. Sleva samozřejmě platí i nadále. Celková cena by potom činila 1500 za 4 členy + 520Kč za registraci a další poplatky tedy dohromady 2020Kč.


Děkuji za upřesnění. Nicméně mám pocit, že nabídek je hodně a je nesnadné se zorientovat a vybrat tu nejlepší. Navíc, promiňte mi pochybnosti, ale moc nedůvěřuji týmu o čtyřech hráčích, který nabízíte.. Umřel snad někdo z nich? V jakém jsou fyzickém a psychickém stavu?

Děkuji a zůstávám s pozdravem


Hezký podvečer,

z jistých zdrojů, které z pochopitelných důvodů nemohu jmenovat, se mi doneslo, že nemáte plnou kontrolu nad Vaším týmem, právě proto prý bylo ukončeno jednání o odprodeji s Východoslovenskými železárnami. Můžete prosím tuto informaci potvrdit či vyvrátit?

Dekuji a jsem s pozdravem
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:39    Předmět:

Johann Gambolputty napsal:
Tým je zdravotně naprosto v pořádku. Na požádání můžu předložit lékařské vysvědčení. Proč jsou jen čtyři.. inu sám se nezůčastním, nesnáším totiž pohled na krev.


Je-li tomu tak, velice rád si připlatím.. Kč 2020 se mi zdá opravdu směšná cena. Co byste řekl na de#SET tisíc?
Návrat nahoru
Alfröd Najman
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:43    Předmět: Re: Jisté pochybnosti

Daniel Dočekal napsal:

Hezký podvečer,

z jistých zdrojů, které z pochopitelných důvodů nemohu jmenovat, se mi doneslo, že nemáte plnou kontrolu nad Vaším týmem, právě proto prý bylo ukončeno jednání o odprodeji s Východoslovenskými železárnami. Můžete prosím tuto informaci potvrdit či vyvrátit?

Dekuji a jsem s pozdravem


Nechci tvrdit, že moje informace jsou přesnější, ale podle všeho železárny neměly dostatečnou hotovost. Každopádně tým se mi zdá kvalitní, obzvláště jméno Valenta by mohlo být dobrým reklamním tahem. Nabízím 2500,- v případě prokázání, že nejde o asiaty nebo příslušníky španělské inkvizice.
Návrat nahoru
Viktor Kožený
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:43    Předmět: Mohu-li si přisadit ...

Anonymous napsal:

Je-li tomu tak, velice rád si připlatím.. Kč 2020 se mi zdá opravdu směšná cena. Co byste řekl na de#SET tisíc?


Co byste, gentlemani, řekli na slušnou nabídku 1 000 USD?

VK
Návrat nahoru
Don Corleone
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 21:56    Předmět: Koupím

Nabizim 80$. Toto je nabídka, která se neodmítá.

Don Corleone
Návrat nahoru
Viktor Kožený
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:01    Předmět: Re: Koupím

Don Corleone napsal:
Nabizim 80$. Toto je nabídka, která se neodmítá.

Don Corleone


A takto směšná nabídka je za co? Netvrdím ale, že jí odmítnu, proto se ptám.

VK
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: ne. říjen 24, 2004 22:08    Předmět: Re: Koupím

Viktor Kožený napsal:
Don Corleone napsal:
Nabizim 80$. Toto je nabídka, která se neodmítá.

Don Corleone


A takto směšná nabídka je za co? Netvrdím ale, že jí odmítnu, proto se ptám.


VK


Pane Kožený, z kruhů, ve kterých se jistě stýkáte, jistě víte, že o takové nabídce se nediskutuje.

Nabízím 60$.
Návrat nahoru
Mazimud Pallii
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 23:06    Předmět:

POZOR

Pri odberu tri a vice teamu nabizim kompletni zadani vsech sifer vcetne rozmisteni jednotlivych stanovist. V pripade rychle reakce sdelim i jmeno viteze cele hry.

zn. jen seriozni zajemci
Návrat nahoru
Serjoža Bucharov
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 08:43    Předmět: Re: Koupím

Anonymous napsal:
Viktor Kožený napsal:
Don Corleone napsal:
Nabizim 80$. Toto je nabídka, která se neodmítá.

Don Corleone


A takto směšná nabídka je za co? Netvrdím ale, že jí odmítnu, proto se ptám.


VK


Pane Kožený, z kruhů, ve kterých se jistě stýkáte, jistě víte, že o takové nabídce se nediskutuje.

Nabízím 60$.


Jako by se dneska ještě někdo bál Italů. Budoucnost patří Ruské mafii. Zvyšuji nabídku o mnohočetné zlomeniny.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: út. říjen 26, 2004 18:23    Předmět:

Na tmě si vás všecky najdu

Katány
Návrat nahoru
Aštar Šeran
Anonymní



Zaslal: so. říjen 30, 2004 19:19    Předmět: Takže prodáno ... letíte se mnou

A bylo to celkem levně Smile

Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina