Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou X. - 2008 -> Vrcholová kniha
Autor Zpráva
Kofila



Příspěvky: 20

Zaslal: st. listopad 12, 2008 00:37    Předmět: Vrcholová kniha

Docela by mě zajímalo proč byla zrušena. Sice uznávám, že odvozovat pořadí podle stop a rozbahněnosti terénu taky není špatné, ale vrcholová kniha je prostě vrcholová kniha - zkrátka taková tradiční příjemná vsuvka. Nemusím a nechci vědět pořadí na všech stanovištích, ale jednou za hru by snad vyjeveno býti mohlo...

Vašek
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: čt. listopad 13, 2008 00:28    Předmět: Vrcholová kniha

Vrcholová kniha byla připravená v krásné zelené schránce a měla být umístěna na stanovišti č. 11 (křížek nad údolím Bobravy), leč při rozmísťování se na ní zapomnělo, což nás samotné docela mrzí, protože vzkazy od týmů si taky moc rádi přečteme Sad
Návrat nahoru
ustredni topeni



Příspěvky: 25

Zaslal: pá. listopad 14, 2008 22:16    Předmět:

Mi přišlo, že vrcholová kniha mohla být skoro na každé šifře, vzhledem k tomu, že se šlo pořád do kopce:-)
Vory
Návrat nahoru
Mixle v pixle



Příspěvky: 7

Zaslal: so. listopad 15, 2008 19:53    Předmět:

Ptali jsme se pomocníků na šestém stanovišti, kolikátí jsme a bylo nám řečeno: "My to víme, ale vám to neřekneme". Zajímalo by mě, jestli to byla nějaká centrální instrukce, že se nesmí týmům sdělovat pořadí, nebo jestli jsme jen měli smůlu na nesdílného pomocníka?
Návrat nahoru
Prahory



Příspěvky: 41

Zaslal: so. listopad 15, 2008 19:59    Předmět:

Mixle v pixle napsal:
Ptali jsme se pomocníků na šestém stanovišti, kolikátí jsme a bylo nám řečeno: "My to víme, ale vám to neřekneme". Zajímalo by mě, jestli to byla nějaká centrální instrukce, že se nesmí týmům sdělovat pořadí, nebo jestli jsme jen měli smůlu na nesdílného pomocníka?


Já bych řekl, že to byla instrukce. Nám pomocníci říkali, že jsme v první třetině Wink

Dalibor
Návrat nahoru
Lamy na Varanech



Příspěvky: 15

Zaslal: so. listopad 15, 2008 20:48    Předmět:

Prahory napsal:
Mixle v pixle napsal:
Ptali jsme se pomocníků na šestém stanovišti, kolikátí jsme a bylo nám řečeno: "My to víme, ale vám to neřekneme". Zajímalo by mě, jestli to byla nějaká centrální instrukce, že se nesmí týmům sdělovat pořadí, nebo jestli jsme jen měli smůlu na nesdílného pomocníka?


Já bych řekl, že to byla instrukce. Nám pomocníci říkali, že jsme v první třetině Wink

Dalibor


My na 6ce jsme prý byli kolem 40. místa Smile
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina