Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> LUPA
Autor Zpráva
Stopaři



Příspěvky: 2

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 14:39    Předmět: LUPA

Mám dotaz na orgy - doporučujete s sebou lupu. Myslíte, že bude stačit ta, co je standardně na buzole, nebo doporučujete vzít přímo samostatnou lupu?
Návrat nahoru
Set
Organizátor


Příspěvky: 65

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 14:47    Předmět:

Jaj, podobný dotaz už tu byl:).

Z vlákna o kartáčku:
citace:
Vem si s sebou věci dle libosti.
Návrat nahoru
Stopaři



Příspěvky: 2

Zaslal: čt. listopad 05, 2009 15:11    Předmět:

Díky, dotaz o kartáčku jsem četl, a i když jsem očekával tuto odpověď, tajně jsem doufal v něco konkrétnějšího Smile
Návrat nahoru
Drahoš forever



Příspěvky: 29

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 13:34    Předmět:

Môžem vedieť, kde sa mala použiť lupa, nôž? Jediné možné použitie vidím na šifre zubná pasta, kde sa lupou prečítal ten text zloženia na zubnej paste a nožom sa zubná pasta celá otvorila.. Ale neviem, či je to orgovny zamýšľané použitie..
Návrat nahoru
Trosečníci



Příspěvky: 9

Zaslal: st. listopad 11, 2009 18:31    Předmět:

Pridavam se k dotazu Drahosu...
Pro normalniho cloveka je slozeni pasty v pohode citelne, ti kdo maji problem, beztak nosi patricne vybavani.
A kudlu si beru na kazdou sifrovacku, hodit se muze vzdy. Tady pri tom upozorneni jsem spis cekal, ze budem rezat nejaky decimetr krychlovy tvrzeneho plastu a uvnitr treba neco najdem....

Gimli2
Návrat nahoru
Set
Organizátor


Příspěvky: 65

Zaslal: čt. listopad 12, 2009 00:14    Předmět:

Drahoš forever napsal:
Môžem vedieť, kde sa mala použiť lupa, nôž? Jediné možné použitie vidím na šifre zubná pasta, kde sa lupou prečítal ten text zloženia na zubnej paste a nožom sa zubná pasta celá otvorila.. Ale neviem, či je to orgovny zamýšľané použitie..


Ano, to je ono. Lupa tedy spíše na čtení malých písmen na papírcích v pastě. A nůž na otevření pasty.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina