Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Statistiky
Autor Zpráva
Seš-lost



Příspěvky: 29

Zaslal: čt. listopad 12, 2009 03:41    Předmět: Statistiky

Týmů došlo/vyluštilo: 108% (15. šifra)

Buď to nějací jasnovidci louskli, aniž by na šifru došli, nebo je ve statistikách cosi divného. Wink
Návrat nahoru
Ústřední topení



Příspěvky: 28

Zaslal: čt. listopad 12, 2009 09:17    Předmět:

To budou Chlýfáci, se stačí podívat na jejich průchod. To by uměl každý být takhle rychlý, když vynechá polovinu šifer Wink
Návrat nahoru
FYKOS



Příspěvky: 9

Zaslal: pá. listopad 13, 2009 02:25    Předmět: Školy

Nepletu-li se, že se při přihlašování vyplňovala i škola, kterou účastník studuje/ studoval, proč nikde není zveřejněna statistika? Celkem by mě zajímala...
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 47

Zaslal: pá. listopad 13, 2009 11:14    Předmět:

Šlo by nastavit tabulku průchodu týmů tak, aby se řadila podle pořadí? kritéria jsou asi jasná (nejvyšší dosažené stanoviště - současně je na tom vždy lépe ten tým, který ho zároveň vyluštil - i když už dál třeba nešel).

Ivo
Návrat nahoru
Set
Organizátor


Příspěvky: 65

Zaslal: pá. listopad 13, 2009 15:18    Předmět:

Albert Stallone napsal:
Šlo by nastavit tabulku průchodu týmů tak, aby se řadila podle pořadí? kritéria jsou asi jasná (nejvyšší dosažené stanoviště - současně je na tom vždy lépe ten tým, který ho zároveň vyluštil - i když už dál třeba nešel).

Ivo


Přeposlal jsem Svenovi (implementátor statistik).
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: ne. listopad 15, 2009 19:02    Předmět: Časy odchodů

Je mi jedno v jaké formě, sám si to už zpracuju, ale zajímaly by mne i ty druhé časy ...
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: út. prosinec 01, 2009 09:16    Předmět: Časy odchodů

Nemohli byste pustit v podstatě tentýž skript na vytvoření v podstatě stejné tabulky dle času odchodů? ...

A jaj ... odesláno 2x, chybí možnost mazání ...


Naposledy upravil Opravte to dne út. prosinec 01, 2009 09:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: út. prosinec 01, 2009 09:28    Předmět: Časy odchodů

Nemohli byste pustit v podstatě tentýž skript na vytvoření v podstatě stejné tabulky dle času odchodů? ...

Vladan
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina