Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 15. - 2013 -> Divoké karty
Autor Zpráva
Vojenská hra lásky



Příspěvky: 5

Zaslal: út. září 24, 2013 09:56    Předmět: Divoké karty

Ahoj, bude galerie nápadů do Divokých karet přístupná i nepostoupivším týmům, aby se podívaly, co vymysleli soupeři a pobavili se, nebo to je a bude viditelné jen pro těch 220 s volebním právem?
Návrat nahoru
Zatim nevim



Příspěvky: 1

Zaslal: út. září 24, 2013 20:26    Předmět:

Přimlouvám se za to, moc rádi bychom viděli nápady ostatních i třeba jak si v hlasování stojíme...
Návrat nahoru
Chlýftým



Příspěvky: 14

Zaslal: út. září 24, 2013 22:43    Předmět:

A že nikdo nenabídl absolutně černé těleso.

Aleš
Návrat nahoru
JÁDRO



Příspěvky: 36

Zaslal: út. září 24, 2013 23:31    Předmět:

Jak se dostanu k seznamu navržených cen a k hlasování? Kde to v té autentizované sekci je?
Pája
Návrat nahoru
kafe



Příspěvky: 17

Zaslal: st. září 25, 2013 07:20    Předmět:

JÁDRO napsal:
Jak se dostanu k seznamu navržených cen a k hlasování? Kde to v té autentizované sekci je?


Na stránce, kde se objevíš po přihlášení, máme dole link `Hlasování o Divoké karty'. Vy ne?

(Yeti)
Návrat nahoru
Brouk v hlavě



Příspěvky: 1

Zaslal: st. září 25, 2013 07:45    Předmět:

My taky nemáme odkaz na hlasování Sad
Návrat nahoru
Matěj Klusáček
Organizátor


Příspěvky: 84

Zaslal: st. září 25, 2013 10:03    Předmět:

Aha, týmy, které zaplatily už nejsou v systému kvalifikované, ale hrající, odkaz se jim neobjevoval, brzy bude opraveno. Na náhledu pro ostatní zkusíme večer zapracovat (kdyžtak nejpozději v pondělí to uvidíme všichni:-)
Návrat nahoru
Vojenská hra lásky



Příspěvky: 5

Zaslal: st. září 25, 2013 10:03    Předmět:

My taky ne - z toho mi vyplývá, že ho tam má jenom těch 220 postupujících týmů, co hlasovat můžou, a my ostatní se holt nepodíváme... Sad
Návrat nahoru
Dopijem a pudem...



Příspěvky: 34

Zaslal: st. září 25, 2013 10:42    Předmět:

Vojenská hra lásky napsal:
My taky ne - z toho mi vyplývá, že ho tam má jenom těch 220 postupujících týmů, co hlasovat můžou, a my ostatní se holt nepodíváme... Sad


Tak to, že hlasují jen kvalifikované týmy, je dáno pravdily kvalifikace..
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 56

Zaslal: st. září 25, 2013 11:50    Předmět:

U tombolové nabídky "Večer s šifrovací hvězdou" není nijak specifikováno, co s danou hvězdou můžeme během toho večera dělat. Beru to tak, že v podstatě omezení neexistuje...
Návrat nahoru
Vojenská hra lásky



Příspěvky: 5

Zaslal: st. září 25, 2013 12:05    Předmět:

Tak jistě, že hlasovat mají jen kvalifikované týmy. Ale náhled by byl zajímavý i pro ostatní...přinejhorším holt vydržíme do pondělka no. Smile
Návrat nahoru
Dopijem a pudem...



Příspěvky: 34

Zaslal: st. září 25, 2013 15:37    Předmět:

Vojenská hra lásky napsal:
Tak jistě, že hlasovat mají jen kvalifikované týmy. Ale náhled by byl zajímavý i pro ostatní...přinejhorším holt vydržíme do pondělka no. Smile


no jo... blbě jsem si přečetl ten předchozí příspěvek.. mea culpa maxima.. Smile
Návrat nahoru
Vojenská hra lásky



Příspěvky: 5

Zaslal: po. září 30, 2013 09:48    Předmět:

S ohledem na výsledky - pochopila jsem, že nápady s nula počtem hlasů nejspíš nejsou zařazeny do výsledků (což je dle mého škoda, protože je tím pádem nikdy nikdo už neuvidí), ale i tak mi přijde, že jich bylo docela málo... (ve výsledcích cca 43 jsem napočítala...)
Návrat nahoru
Teoretická Pantomima



Příspěvky: 2

Zaslal: po. září 30, 2013 09:53    Předmět:

Ahoj,
jak je to s udělením divokáých karet ? Dostanou se i týmy se 4 hlasy? díky
Návrat nahoru
kafe



Příspěvky: 17

Zaslal: po. září 30, 2013 10:16    Předmět:

Teoretická Pantomima napsal:
Ahoj,
jak je to s udělením divokáých karet ? Dostanou se i týmy se 4 hlasy? díky


Pravidla říkají

citace:
Autoři až pětadvaceti nejúspěšnějších cen (tj. všichni, kdo budou mít alespoň o hlas více než cena na 26. pozici) budou odměněni divokou kartou.


Pokud dobře počítám (malá celá čísla nejsou zrovna můj obor) tak tým na 26. posici má 4 hlasy. Tudíž bych řekl, že ne.

(Yeti)
Návrat nahoru
ROFLCOPTER!



Příspěvky: 46

Zaslal: po. září 30, 2013 11:27    Předmět:

citace:
Ahoj,
jak je to s udělením divokáých karet ? Dostanou se i týmy se 4 hlasy? díky


Jak říká Yeti, dle současné litery pravidel by se dostat neměly. Každopádně v pravidlech je psáno i to, že orgové mají právo měnit a vykládat pravidla po svém, takže se mohou rozhodnout i opačně, pokud je k tomu vzniklá situace bude svádět. Nezbývá, než si počkat na oficiální verdikt.

Ondra
Návrat nahoru
Sven Dražan
Admin


Příspěvky: 29

Zaslal: po. září 30, 2013 18:38    Předmět: Výsledky Divokých karet

Nakonec jsme se rozhodli udělit 26 Divokých karet a tím pádem je získávají všechny týmy, jejichž návrh dostal alespoň 4 hlasy.

Výsledky nyní také ukazují návrhy, které nedostaly žádné body. Celkově bylo odesláno 47 návrhů.
Návrat nahoru
Ústřední topení



Příspěvky: 28

Zaslal: po. září 30, 2013 20:36    Předmět: podle abecedy?

Jenom pro zajímavost - korelace mezi pořadím návrhu předmětu v abecedě (tedy tak jak se při hlasování zobrazovaly) a výsledky mi přijde nenáhodně vysoká. Jménem hlasujících týmů se stydím za lenost to všechno číst.....
(kotelník)
Návrat nahoru
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: út. říjen 01, 2013 16:14    Předmět: Re: podle abecedy?

Ústřední topení napsal:
Jenom pro zajímavost - korelace mezi pořadím návrhu předmětu v abecedě (tedy tak jak se při hlasování zobrazovaly) a výsledky mi přijde nenáhodně vysoká. Jménem hlasujících týmů se stydím za lenost to všechno číst.....
(kotelník)


Moznost ze budou navrhy dle abecedy a ne dle casu navrhu mohly soutezici tymy vzit v uvahu a prizpusobit tomu strategii. Kazdopadne predpokladam ze prinejmensim 4 tymy precetly navrhy vsechny ... napriklad my jsme hlasovani e-mailem rozebirali a myslim, ze jsme to docetli vsichni.

Tedy ze se @ umisti s hvezdarnou ne uplne v tezisti republiky tak vysoko, nas dost prekvapilo.

Vladan
Návrat nahoru
TichaVoda



Příspěvky: 19

Zaslal: pá. říjen 04, 2013 08:11    Předmět: Re: podle abecedy?

Opravte to napsal:

Tedy ze se @ umisti s hvezdarnou ne uplne v tezisti republiky tak vysoko, nas dost prekvapilo.



Tak v těžišti republiky zrovna ne, ale k těžišti Moravy to zas tak daleko není Smile Nepředpokládám, že by se Tmou účastnil nějaký významný počet týmů z Karlových Varů či z Plzně, ale účast slovenských týmů je celkem tradiční, takže když vztáhneme to těžiště k Československu... Smile

Petr
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina