Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 12. - 2010 -> TMOU 12 - poděkování
Autor Zpráva
Tykadla



Příspěvky: 46

Zaslal: so. listopad 06, 2010 16:50    Předmět: TMOU 12 - poděkování

Chtěl bych organizátorům poděkovat za velice pěkně připravenou hru! Moc jsme si ji užili a rozhodně nás prověřila Smile

I přes velice slibně se vyvíjející začátek jsme sice neměli to štěstí a nedokončili hru, ale i tak jste pro nás vymysleli mnoho zajímavých šifer a užili jsme si spoustu zábavy.

Tučňákům gratulace a pochopitelně gratulace i všem, co úspěšně prošli TMOU!

Kodyn
Návrat nahoru
Proudoví krtci



Příspěvky: 5

Zaslal: so. listopad 06, 2010 19:38    Předmět: Poděkování

Také rádi děkujeme organizátorům! Šifry a další atrakce byly moc povedené, trasa i celková obtížnost dobře zvolené. Smile Děkujeme. VS
Návrat nahoru
Da Vinci



Příspěvky: 24

Zaslal: so. listopad 06, 2010 20:22    Předmět:

Také děkujeme a také jsme si to moc užili... ranní procházka na Veveří při východu slunce byla překrásná... a ten přesun autobusem byl také zajímavý Smile

Naposledy upravil Da Vinci dne ne. listopad 07, 2010 09:35, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Jeníčci



Příspěvky: 80

Zaslal: so. listopad 06, 2010 20:40    Předmět:

Ano, ke všemu výše řečenému se rád připojím. Je 8 hodin po skončení hry a není tu žádné téma o některé šifře nebo jiné části hry. Žádné téma znamená, že není na co nadávat, takže vše bylo zřejmě perfektní.

Héra
Návrat nahoru
Kofila



Příspěvky: 13

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 00:37    Předmět:

Kofila taky dekuje za hru, bylo to moc pekne letos.
Návrat nahoru
Lamy na Varanech



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 01:55    Předmět: Poděkování

Také za Lamy na Varanech děkujeme za super zážitek. Více brzy v reportáži, nutno ovšem alespoň teď podotknout, že obtížnost terénu s přibývajícími ročníky sice klesá, ale vyladěnost šifer, čistota řešení a skryté nápovědy, vše to dělá šifry v mých očích jedny z nejlepších tohoto roku (neboť Lamám po Tmou končí šifrovací rok a nastává hektický půlrok orgovský..).

A tak jsem si, po zjištění, jak se jedenáctka luští, neřekl, jako u některých šifrovaček: "to je fakt blbý", ale, zcela zaslouženě: "já jsem tak blbej". Smile

Borek
Návrat nahoru
Chlýftým rypák



Příspěvky: 38

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 06:38    Předmět:

Přidávám se k zástupu a přidávám i za sebe velké DÍKY.

Letošní TMOU se mi moc líbila, nápady, šiframi, i jejich provedením a žádným viditelným zádrhelem při organizaci.

A i hymna byla letos slyšet:).

Set
Návrat nahoru
Prahůrky



Příspěvky: 11

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 07:56    Předmět: Díky

Taky se připojuju ke všem díkům a chvále. Letos to bylo opravdu skvělé - kvalifikace, šifry, trasa i organizace. Oceňuju i "tuctovou" prezentaci hry bez velkých slov a slibů, která mi osobně sedí víc než "temnější, drsnější, záludnější".

Dalibor
Návrat nahoru
Corn Flakes



Příspěvky: 46

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 08:56    Předmět: Díky

Tým Corn Flakes děkuje za vynikajicí hru, osobně se mi z letošních líbila nejvíc (o chlup před Svíčkami). Stejně jako Dalibor jsem vděčný za to, že si letos Tmou na nic nehrála.

JiříK
Návrat nahoru
Drahoš forever



Příspěvky: 29

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 09:31    Předmět:

V cíli jsem nějak v tom polospánku zapomněl poděkovat orgům za super hru. Terén tak akorát náročný, šifry moc pěkné, dramaturgie perfektní, nějaké to bloudění, i pořádný zákys přišel. I když jsme celou hru šli zřejmě v první desítce, vůbec mi to nepřišlo jako nějaký závod, bylo to vlastně celkem v pohodě.
Škoda jen té hymny na začátku. Že byla slyšet považuju za určité porušení tradice Wink

Majk
Návrat nahoru
Triky a povery



Příspěvky: 27

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 19:11    Předmět:

díky orgům za skvělou hru
Luboš
Návrat nahoru
Borci v uvozovkách



Příspěvky: 82

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 20:40    Předmět:

Po znepokojivě se zvyšujícím výskytu "zhulených" šifer v pár posledních hrách před Tmou oceňuji hlavně "férovost" šifer letošního ročníku. Škoda jen, že jsem měl pocit, že hra začala až odjezdem do terénu.

Každopádně po různých experimentech letošní sezóny vypadá tahle klasika, bez nápověd a složitých pravidel, pořád dost sexy a věřím, že jubilejní 13. ročník bude ještě lepší Wink.

Díky,
Richard
Návrat nahoru
Freezy Bee



Příspěvky: 73

Zaslal: ne. listopad 07, 2010 20:58    Předmět: Super!

Měl jsem včera večer ještě jinou akci, tak jsem se vrátil až dnes. A musím říct toto:

Skvělé, výborné, zůstaly jen jednoznačně pozitivní dojmy! Díky moc za super šifry se skvělými nápady. Obdivuji, že máte i po těch letech elán a originální nápady.

Dojmy jsou asi trochu podvědomě ovlivněné i tím, že jsme málem překonali sami sebe a došli až na poslední šifru (řešení 13 bylo několikrát na dosah a na 14, zdá se, nikdo problémy neměl), ale jsem přesvědčen, že to není hlavně tím, ale prostě proto, že "tuctová" šifrovačka byla vynikající! Smile

Marwin, Freezy Bee
Návrat nahoru
voy-a-ger



Příspěvky: 42

Zaslal: po. listopad 08, 2010 13:39    Předmět: Dík

Za voy-a-ger děkuji orgům za již tradičně skvěle připravenou obří hru. Není to lehké, ale vy to děláte opravdu skvěle, JEN TAK DÁL Cool

Lama
Návrat nahoru
abpopa



Příspěvky: 28

Zaslal: po. listopad 08, 2010 20:28    Předmět: Poděkování a pochvala

Letos byly šifry prostě bezchybné a vyladěné. Já osobně jsem si hru výborně užil.

Děkuji Vám orgům za letošní TMOU!

David
Návrat nahoru
Oberna behen



Příspěvky: 7

Zaslal: po. listopad 08, 2010 21:04    Předmět:

Oberna behen take dekuje orgum za hru a hlavne za vytrvalost, se kterou se pousti do dalsich rocniku Smile U hymny, kterou zpiva pres 1000 lidi mi vzdycky vyhrknou slzy dojeti, a kdyz ji slysim kdykoli jinde, tak me vzdycky prijemne mrazi pri vzpomince na hru. S blizicim se terminem hry si ji zacinam cim dal casteji notovat (letos dokonce i pri neuspesne kvalifikaci a naslednem vymysleni videa) Very Happy
No a letos jsme si krasne zavzpominali v hospudce u prehrady na vsechny minule rocniky se vsema siframa a divili se, jak na ty napady porad orgove chodi.
Jen tak dal, tesime se na dalsi netuctove rocniky Wink
Evka
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 120

Zaslal: út. listopad 09, 2010 16:29    Předmět:

Speciální poděkování ode mne na Okounu.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina