Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Ztráty a nálezy
Autor Zpráva
Opravte to



Příspěvky: 99

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 11:37    Předmět: Ztráty a nálezy

Náš tým měl docela štěstí, že nalézal různé věci, co jiné týmy ztratily, např. na startu jsme nalezli na zemi kapitulační obrázku (kterou jsme odevzdali orgům)...

Na stanovišti 11 zbyla po týmu, po kterém jsme obsazovali místo, pravá černá rukavice s logem "thinsulate". Pokud by majitel levé je chtěl znovu spárovat, ať pošle e-mail na 11180112@210323.0326 Wink (jsem z Prahy, matfyzák).
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 47

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 11:40    Předmět: ztratil jsem

Modrou rukavici - teplou, lyžařskou, levou. Někde v městké části... Pokud někdo našel, napište. Ivo
Návrat nahoru
Mlátičkové trosky



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 12:40    Předmět:

Modrá čepice "KAMA" s nášivkou "WINDSTOPPER".

Našel jsem ji u dolního rybníku -- nebo spíše u náhodného rybníku, co i nějaký jiný tým kromě nás považoval za "Dolní rybník".

Kontakt: jaroslav@sedenka.cz, nejjednodušeji můžu předat v Brně nebo Hranicích.
Návrat nahoru
Absolutní nuly



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 14:03    Předmět: penezenka

Nenasel prosim nekdo na (mezi) stanovistemi 1 a 5 zelenou penezenku Tatonka? Ze je to ta moje by melo jit jednoznacne urcit podle jmena na vecech uvnitr... Byla bych pripadnemu nalezci moc vdecna a rada prihodim i cekoladu.

Diky, Lucka
email: jilkoval at seznam dot cz
Návrat nahoru
Uhořelá štěňátka



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 14:54    Předmět:

Ahoj, já nechal někde na startu ve škole trmosku s čajem. Sice jsem to zvládl i bez ní, ale pokud jste ji někdo našel, ozvěte se. Díky moc. kontakt: vlada.sc(zav)seznam.cz
Návrat nahoru
Zemljanka



Příspěvky: 1

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 22:34    Předmět:

Ztratila jsem prehravac MP3 znacky MCODE se sluchatky SONY. Nejspis u bludiste (skutecny Dolni rybnik), ale mohlo to byt i jinde. Odmena jista!
hlava at tiscali dot cz
Návrat nahoru
Saturn



Příspěvky: 3

Zaslal: po. listopad 09, 2009 09:24    Předmět: pláštěnka

Nenašel prosím někdo modrou pláštěnku? Zřejmě někde po desátem nebo devátém stanovišti... tomas tecka loun zavináč centrum tečka cézet
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 120

Zaslal: po. listopad 09, 2009 09:32    Předmět: Ztráta čepice mezi 11 a 12

Přesun z 11 na 12 mě stál deštník a čepici. Nepřepokladám, že by někdo dohledal deštník v hustníku okolo lomu. Ale kdyby někdo objevil šedivou čepici s bílo-červeným vzork v posledním stoupání na turistické značce před 12 stanovištěm, tak bych mu byl vděčný,

Martin
Návrat nahoru
TichaVoda



Příspěvky: 19

Zaslal: po. listopad 09, 2009 11:13    Předmět:

Já někde v první půlce vytřepal čepici - tmavou fleesovou s malou kovovou cedulkou s nějakým nápisem. Tak kdyby náhodou ... scholaster šnek seznam tečka cz
Dík
Návrat nahoru
Posuci



Příspěvky: 4

Zaslal: po. listopad 09, 2009 12:26    Předmět:

My cestou našli na několika stanovištích spoustu poházených plechovek od Shocků a jiných energonápojů. Ale obávám se, že týmy které je tam zanechaly, je nepostrádají a vůbec jim to nevadí Sad
Návrat nahoru
_Xlupataa_KaCZena_



Příspěvky: 1

Zaslal: po. listopad 09, 2009 17:15    Předmět: Foťáček

Nenašel prosím někdo na BiGy obstarožní foťák Olympus C-120? Nejspíš se tak mohlo stát v aule s šatnou pro _M v sektoru tuším 1D (nebo 2D?), případně u stolků na chodbě v prvním patře.
Doufám, že jsem ho nepotratil někde po cestě dál.

Díky moc.
Dan
kontakt: rebak na emailu českém
Návrat nahoru
Nepropadejte panice!



Příspěvky: 6

Zaslal: po. listopad 09, 2009 17:40    Předmět: Baterka k nokii

Já jsem na Babích dolech na rozcestí někde při čachrování se simkama vytrousila baterku od mobilu. Ale obávám se, že po nás už tam asi dorazil málokdo, byli jsme tam v poledne Sad
jana(tecka)sindler(zavinac)gmail(tecka)com
Návrat nahoru
Org6
Organizátor


Příspěvky: 3

Zaslal: po. listopad 09, 2009 21:46    Předmět: Ztráty a nálezy, které skončily u Orgů

Zde je seznam všech ztracených a znovunalezených předmětů, které zůstaly u Orgů:

stříbrná placatka
stříbrná termoska
modročerné rukavice Alpinus Thinsulate
šedočerná mikina Kenboo
černá mikina Craft
fotoaparát Olympus C120 v černém obalu
tmavě modrá čepice Kama Kadze
sešit obsahujiící kromě spousty výpočtů z matematické analýzy i potvrzení o studiu na jméno Adam Šilhan
modrý plastový obal na tužky z Mezinárodní matematické olympiády 2008 v Madridu
bílé udělátko značky Scotch na lepení izolepou
tvrdé desky šedé barvy polepené spoustou nálepek
modrý sešit se jménem David Tuška
žlutá plastová sloha s tabulkou pro posun abecedy, semaforem a periodickou soustavou prvků
průhledné trojúhelníkové pravítko
prošívaná kapuce
černé spodní trenýrky Forest
řemínek na karimatku
modrá pletená čepice
tmavě modrý klimatexový šátek Pingu
černé neoprenové pouzdro na mobil/foťák značka Crumpler (nalezeno v Divišce)

Pokud je něco ze seznamu vaše a rádi byste to dostali zpět, napište prosím email na tmou(zavinac)instruktori.cz a domluvíme se na předání. Pokud již nyní na fóru najdu majitele některé z věcí, napíšu mu email.


Naposledy upravil Org6 dne st. listopad 11, 2009 14:06, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Staří kozáci



Příspěvky: 1

Zaslal: st. listopad 11, 2009 10:27    Předmět: modré látkové pouzdro

Hned na začátku jsem ztratila modré látkové pouzdro, ve kterém byly tužky, nůžky, kružítko... Nenašel ho někdo?
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina