Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 4. - 2002 -> sra**a
Autor Zpráva
r2d2
Anonymní



Zaslal: čt. září 16, 2004 22:39    Předmět: sra**a

Kdo měl po hře průjem a podobné záležitosti? Jako např. 40 stupňů horečku, zvracení či lékařskou pomoc doma? Napište!

U nás to byli všichni, kdo byli v kanále, tj. 4 lidi Smile

TMOU ZDAR!
Návrat nahoru
portas
Anonymní



Zaslal: pá. září 17, 2004 09:20    Předmět:

U nas dva z tymu ... A ten doktor na pohotovosti na me koukal divne, kdyz jsem mu rek, ze to mam z kanalu Wink
Návrat nahoru
Honza
Anonymní



Zaslal: po. září 20, 2004 12:25    Předmět: U nas nikdo

U nas nikdo a z lidi z ostatnich tymu taky nikdo. Kdo vi, co jste v tom kanale delali Surprised
Návrat nahoru
Fiman
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 17, 2004 19:12    Předmět:

No, tak ja treba jsme v tom kanale i svacil a nic, ani nikomu z tymu, nebylo Smile
Návrat nahoru
Letadlo
Anonymní



Zaslal: po. říjen 18, 2004 14:31    Předmět:

to jsou veci. nam teda nic nebylo a to jsme tam stravili v ty fronte docela dost casu. je ale pravda, ze tu vodu jsem nechutnal.
Návrat nahoru
ivovi
Anonymní



Zaslal: út. říjen 19, 2004 14:26    Předmět:

byl sem tam za tym sam, taky sem ve fronte v kanalu stravil dost casu, vubec zadny problem. Wink
Návrat nahoru
Prahory
Anonymní



Zaslal: út. říjen 19, 2004 15:29    Předmět:

Tak od nas bylo spatne prave tem, kteri byli v kanale (2 osoby). A Fimani maji bud kratkou pamet, a nebo si v reportazi zverejnene na techto strankach tech 40% nemocnych vymysleli Smile
Návrat nahoru
Dalibor - Obludarium
Anonymní



Zaslal: st. říjen 20, 2004 10:52    Předmět:

Byli jsme tam vsichni, nikdo nemel zadny problem. Pravda, u nejblizsi pumpy jsem si umyli ruce...
Návrat nahoru
Fiman Lukáš
Anonymní



Zaslal: st. říjen 20, 2004 18:36    Předmět:

Prahory napsal:
Tak od nas bylo spatne prave tem, kteri byli v kanale (2 osoby). A Fimani maji bud kratkou pamet, a nebo si v reportazi zverejnene na techto strankach tech 40% nemocnych vymysleli Smile


Tomu, že měl potom Manec údajně průjem, nepřikládám žádnou váhu. Beztak to měl z toho, že na konci hry musel běžet Wink
Návrat nahoru
FIMAN, Manec
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 11:56    Předmět:

Fiman Lukáš napsal:
Prahory napsal:
Tak od nas bylo spatne prave tem, kteri byli v kanale (2 osoby). A Fimani maji bud kratkou pamet, a nebo si v reportazi zverejnene na techto strankach tech 40% nemocnych vymysleli Smile


Tomu, že měl potom Manec údajně průjem, nepřikládám žádnou váhu. Beztak to měl z toho, že na konci hry musel běžet Wink


Samozrejme nelze vyloucit ze jsem mel prujem ne z kanalu, ale treba z nekterych diskuzi s nekterymi lidmi po hre, ale realita je takova ze stejne jako Prahory nas 40%, tj. 2 lidi, ja a jeste nekdo, meli peknou sra**u, a nejen to - jestli ja si spravne pamatuju byl jsem asi 2 dny nemocnej, prujem a vysoka teplota.

Ten prispevek s tou svacinou psal Pavel Smerk a opravdu jen zapomnel, to vis Martino, vzpominkovy optimismus + absence vlastniho prozitku.

FIMAN, Manec
Návrat nahoru
Pavel Smerk, FIMAN++
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:15    Předmět:

FIMAN, Manec napsal:
Ten prispevek s tou svacinou psal Pavel Smerk a opravdu jen zapomnel


Jestli myslis prispevek na tomto foru z říjen 17, 2004 19:12, tak to jsem nepsal ja, pamet mam myslim docela dobrou :-)

Pavel Smerk, FIMAN++
Návrat nahoru
FIMAN, Manec
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:42    Předmět:

Pavel Smerk, FIMAN++ napsal:
FIMAN, Manec napsal:
Ten prispevek s tou svacinou psal Pavel Smerk a opravdu jen zapomnel


Jestli myslis prispevek na tomto foru z říjen 17, 2004 19:12, tak to jsem nepsal ja, pamet mam myslim docela dobrou Smile

Pavel Smerk, FIMAN++


Hergot Pavle tak to moc moc sorry. Kdo to teda psal? Je to podepsany Fiman. Jestli se tady nekdo na foru vydava za orgy, budiz, ale jestli se tady nekdo vydava za FIMANy, tak to uz je na povazenou!

FIMAN, Manec
Návrat nahoru
Fiman Lukáš
Anonymní



Zaslal: st. říjen 27, 2004 15:45    Předmět:

Teď se teda ztrapním. To jsem psal já - ani jsem se nepodepsal úplně, pak jsem zapomněl, že skutečně byl někdo z nás nemocnej a úplně nejlpeší je, že jsem zapomněl, že jsem to nesvačil já, ale Pavel.
Ještě že ta Tmou není hra o paměti... Confused Wink
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina