Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 7. - 2005 -> Taky se mi nelibi zavirani stanovist
Autor Zpráva
Krles



Příspěvky: 10

Zaslal: út. listopad 01, 2005 09:09    Předmět: Taky se mi nelibi zavirani stanovist

Ahojte,
nove pravidlo o zavirani stanovist se mi taky nelibi. I kdyz budu mit velke zpozdeni a nebudu mit sanci vyhrat, preci jen si chci uzit co nejvic stanovist. I kdybych mel skoncit na desitce. Obzvlast v kombinaci s moznosti, ze hra nemusi skoncit v poledne ale pozdeji.

vorel prudivy
aquila perurus
Návrat nahoru
TJ Balvan Praha



Příspěvky: 19

Zaslal: st. listopad 02, 2005 10:58    Předmět: Re: Taky se mi nelibi zavirani stanovist

Krles napsal:
Ahojte,
nove pravidlo o zavirani stanovist se mi taky nelibi. I kdyz budu mit velke zpozdeni a nebudu mit sanci vyhrat, preci jen si chci uzit co nejvic stanovist. I kdybych mel skoncit na desitce. Obzvlast v kombinaci s moznosti, ze hra nemusi skoncit v poledne ale pozdeji.

vorel prudivy
aquila perurus


Mám dojem, že to bude mít nějaký hlubší důvod, než jen mučit týmy dalším časovým limitem. Co když například (na hodně absurdní příklad) bude stanoviště uvnitř budovy radnice a v 8.00 začínají úřední hodiny?
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 52

Zaslal: čt. listopad 03, 2005 09:42    Předmět:

Ja za tímhle pravidlem čekám nějakou extrémní vychytávku (nejlépe spojenou s šátkem pro každého člena týmu) a těším se na ni jako malej racek :) Teda za předpokladu, že k ní dojdem včas...

O.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina