Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 11. - 2009 -> Stanoviště #5 - Orienťák v Divišce
Autor Zpráva
Athaj
Organizátor


Příspěvky: 52

Zaslal: so. listopad 07, 2009 07:32    Předmět: Stanoviště #5 - Orienťák v Divišce

Diskuse k šifře...
Návrat nahoru
HALUZná ORGanizácia



Příspěvky: 20

Zaslal: so. listopad 07, 2009 18:56    Předmět:

Orienťáky väčšinou nie sú moja šálka kávy, ale tento bol úžasný, ten labyrint malých kľukatých uličiek bol super Very Happy

A hrdo sa hlásime, že sme aj toto, aj rodokmeň dali bez priateľa na telefóne! Smile

--
mišof
Návrat nahoru
Zpičikundy



Příspěvky: 10

Zaslal: so. listopad 07, 2009 19:31    Předmět:

Divišova čtvť byla super, jsem moc rád, že nám orgové tuhle část Brna ukázali! Mám tyhle zapomenuté světy ve velkých městech moc rád, něco podobného v menším rozsahu je imho třeba Ruský vrch na Svratecké.

K šifře samotné, řekl bych, že jste si s ní mohli víc vyhrát, piktogramy byly fajn, ale posuny písmen byly už na předchozí šifře.
Návrat nahoru
@



Příspěvky: 12

Zaslal: so. listopad 07, 2009 20:36    Předmět:

Genius loci, moc se mi tam líbilo. Loni Kamenná čtvrť, letos Divišova. Pokud to je od orgů zámysl, podporuji ho všemi dvaceti. Brno je velké...

Nemám rád šifry typu "oběhni a seber 15 kousků zadání". Tady mi to ale vůbec nevadilo: místo bylo tak komorní a luštilo se prvním pohledem, že jsem se jenom pořád těšil, co bude na dalších vratech.

Akorát na to luštění to fakt moc nebylo.
Návrat nahoru
Přizdisráči



Příspěvky: 21

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 11:00    Předmět:

Krásná a jednoduchá obíhačka, díky za představení večerní Divišovy čtvrti!

Zpičikundy napsal:
... něco podobného v menším rozsahu je imho třeba Ruský vrch na Svratecké.


Díky za tip. Nechci unášet vlákno, ale pokud další týmy znají podobná zapomenutá, křivolaká místa zde v Brně nebo i v Praze, podělte se. Myslím, že by to zajímalo nejen mě.

-- Dero
Návrat nahoru
Úsměv krále Miroslava



Příspěvky: 24

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 17:15    Předmět:

Přidávám se k pochvale za zasazení do této čtvrti. Atmosféra úžasná, snad spící obyvatele příliš neděsilo dunění tolika nohou a tlumené mumlání Cool Jednou jsem se dokonce dočasně ztratil...
Šifra milá a zábavná. ("Dva se perou, třetí se směje" mě pobavilo nejvíc, ale až po hře.)

Dan
Návrat nahoru
TJ Balvan Praha



Příspěvky: 44

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 17:40    Předmět:

Je někde zveřejněno i zadání 5b? Vzhledem k charakteru šifry a její snadnosti jsem neviděl všechny části.
Návrat nahoru
abpopa



Příspěvky: 28

Zaslal: ne. listopad 08, 2009 17:53    Předmět:

Když jsme dorazili na lávku v těsném závěsu za Ústředním topením, tak jsme nad zadáním pěkně nadávali, že takhle teda tým orientačních běžců fakt nedoženeme. Smile

Jinak přísloví nás sice moc nepotrápila (myslím, že už při vyzvedávání jsme každý sám odhalili, o co jde), ale dobře jsme se u nich bavili. Dokonce jsme obětovali i trochu času, abychom se z jejich rozpoznávání navzájem vyzkoušeli. Smile

Honza
Návrat nahoru
VHRS



Příspěvky: 12

Zaslal: út. listopad 10, 2009 13:09    Předmět: Mapa

Zajimalo by mne jestli ta mapa byla vyrobena specialne pro tmou, nebo uz driv nejaci silenci delali orientak ve meste?

Vladki
Návrat nahoru
Set
Organizátor


Příspěvky: 65

Zaslal: út. listopad 10, 2009 16:38    Předmět: Re: Mapa

VHRS napsal:
Zajimalo by mne jestli ta mapa byla vyrobena specialne pro tmou, nebo uz driv nejaci silenci delali orientak ve meste?

Vladki


Mapa byla pouzita orientacka (se svolenim autora), bezel se tam nejaky orientacky zavod (tusim sprint se tomu rika, ale sam nejsem orientak, tak se v tom moc nevyznam).
Návrat nahoru
e na x-tou



Příspěvky: 1

Zaslal: čt. listopad 12, 2009 18:10    Předmět: Re: Mapa

VHRS napsal:
Zajimalo by mne jestli ta mapa byla vyrobena specialne pro tmou, nebo uz driv nejaci silenci delali orientak ve meste?

Vladki

Tak já osobně jsem se na téhle mapě zúčastnila nočního mistrovství Brna tuším v roce 2007... Bez čelovky a buzoly Wink Zejména kontrola v nějakém starém sklepě byla velmi vtipná XD

Vlasta
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina