Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou X. - 2008 -> Šifra 6 - Film
Autor Zpráva
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 09:13    Předmět: Šifra 6 - Film

Diskuze k šifře.
Návrat nahoru
Kofila



Příspěvky: 20

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 17:29    Předmět: film

Bude někde vystaven ke stažení?

Vašek
Návrat nahoru
Xykon Consulting



Příspěvky: 2

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 18:33    Předmět: Hudba

Nejdříve samozřejmě poděkování za pěkný filmeček a i šifru jako takovou. Nejdříve jsme sice podle barev došly k olympijským kruhům a tím pádem k olympiádě. Navíc když sečtete všechny ty číslice, tak dostanete 94 - OH v Lillehammeru v Norsku v roce 1994 Very Happy Nakonec ale úspěšně vyřešeno.

Chtěl jsem se zeptat, co při tom filmu hrálo za hudbu?

Michal
Návrat nahoru
AHA!



Příspěvky: 4

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 18:59    Předmět: super

Fantasticky natočené!!!Smile typ šifry, která pobaví a potěší a vůbec!!
Návrat nahoru
Paradox



Příspěvky: 6

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 19:03    Předmět:

K olympiádě jsme došli i my. Navíc názvy kontinentů přiřazených barvám mají dohromady přesně tolik písmen, kolik byl rozdíl nejvyššího a nejnižšího čísla v zadání. :) Ale po chvíli jsme se dostali i k tomu přízemnějšímu řešení. :)
Návrat nahoru
HALUZna ORGanizacia



Příspěvky: 72

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 19:31    Předmět:

Vynikajúce! Farby boli vo filme natoľko výrazné, že keď mi pri tretej scénke (čierna) došlo, že ide o farby, bez problémov sme po pamäti určili farby z prvých dvoch -- spoločne sme vymenovali tak 2/3 "farebných" vecí zo scénok. Odchádzali sme po prvom zhliadnutí filmu. (Možno škoda, scénky boli krásne, ale povedali sme si, že pozerať znova sa bude v teple domova Very Happy )

--
mišof
Návrat nahoru
Mixle v pixle



Příspěvky: 7

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 19:37    Předmět:

Film byl GENIÁLNÍ! Pro mě spolu s šifrou č. 5 jeden z nejlepších momentů ročníku... fakt jsem se bavila Smile Oceňuji profi provedení...
Eva
Návrat nahoru
Mixle v pixle



Příspěvky: 7

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 20:22    Předmět:

Jo ještě musím bonznout, že se mi fakt nelíbilo přezíravé chování orga-pomocníka u vstupu do haly... s nohama na stole nás komandoval jako mazák bažanty na vojně... měla jsem pocit, že otravování se s účastníkama nějaké blbé hry dostal za trest.
Pozn.: a nebyl to ten v maskáčové uniformě a baretu, který seděl ve stanu u čtyřky - hymny Tmou, ten byl naopak fajn Smile
Eva
Návrat nahoru
HALUZna ORGanizacia



Příspěvky: 72

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 20:50    Předmět:

Mixle v pixle napsal:
Jo ještě musím bonznout, že se mi fakt nelíbilo přezíravé chování orga-pomocníka u vstupu do haly... s nohama na stole nás komandoval jako mazák bažanty na vojně... měla jsem pocit, že otravování se s účastníkama nějaké blbé hry dostal za trest.
Pozn.: a nebyl to ten v maskáčové uniformě a baretu, který seděl ve stanu u čtyřky - hymny Tmou, ten byl naopak fajn Smile
Eva

Na nás boli orgovia na tomto stanovišti milí, nemôžeme sa sťažovať.
Asi sa prejavil známy faktor, že keď človek niečo už čo i len tretíkrát opakuje, tak začne mať (bez ohľadu na to, že stále ide o iných ľudí) podvedome pocit "dokola to opakujem, ako to, že to tí blbci stále nechápu?" Very Happy

--
mišof
Návrat nahoru
Lamy na Varanech



Příspěvky: 15

Zaslal: ne. listopad 09, 2008 23:30    Předmět: peprmintovej bourbon

[fun]Abych dostál své pověsti pražského prudiče na 7 a nezůstal pozadu za brněnským prudičem na 5, musím si postěžovat na zcela zásadní nedostatek. Zelená byla prezentována jen dvěma výjevy (tráva a SZ)- tedy alespoň co si pamatuji. Jaktože protagonisté nepopijeli peprmintovej bourbon (vab-šua rock'n'roll)?????? Pro motivaci ho bylo možné rozlévat ve foyer. Ani by nebyla taková spotřeba, myslím že by drtivá většina účastníků možností popíjet ve tři ráno ústní vodu sprostě zhrdla.[/fun] Ty tagy jsem dopisoval jako poslední... Pro jistotu.

Další výtka, tentokrát reálná: nechápu že stále ještě existuje zařízení které nemá na záchodě toaletní papír a u umyvadla mýdlo. Chápu že za tohle orgové nemůžou (kdybych orgoval, tak bych to taky automaticky předpokládal), ale trochu to zkazilo dojem z možnosti dát se v teple trochu dohromady. Jestli můžete, reklamujte to. Když si nebudete stěžovat, nezlepší se to!

pražský prudič na 7
Návrat nahoru
Divocí tučňáci



Příspěvky: 8

Zaslal: po. listopad 10, 2008 00:58    Předmět:

Tohle stanoviště bylo pro nás dosti zklamání. Kvůli záseku na trojce jsme sem dorazili až v 11:55, kdy už tu místo filmu visel jen plakát s 5 indiciemi ke každé barvě, což bylo naprosto banální, stejně jako následný posun písmen v abecedě. Ta náhradní šifra mohla být opravdu o něco složitější. Chápu, že se jaksi nepočítalo, že by sem mohl někdo dojít v takto pozdní hodinu a za zpoždění si můžeme sami, ale stejně mě moc mrzí, že jsme film nestihli (zvlášť když byl podle reakci ostatních tak skvělý), nebylo by možné ho tu ještě vystavit ke shlédnutí?
Návrat nahoru
Drahoš forever



Příspěvky: 3

Zaslal: po. listopad 10, 2008 01:30    Předmět: Re: peprmintovej bourbon

Lamy na Varanech napsal:
Zelená byla prezentována jen dvěma výjevy (tráva a SZ)- tedy alespoň co si pamatuji.


Byl tam jeste minimalne vodnik (nebo tak jsme alespon pochopili toho s potapecskymi brylemi).
Návrat nahoru
Třetí zuby z druhý ruky



Příspěvky: 6

Zaslal: po. listopad 10, 2008 04:33    Předmět: Re: peprmintovej bourbon

Lamy na Varanech napsal:
Další výtka, tentokrát reálná: nechápu že stále ještě existuje zařízení které nemá na záchodě toaletní papír a u umyvadla mýdlo. Chápu že za tohle orgové nemůžou (kdybych orgoval, tak bych to taky automaticky předpokládal), ale trochu to zkazilo dojem z možnosti dát se v teple trochu dohromady. Jestli můžete, reklamujte to. Když si nebudete stěžovat, nezlepší se to!

pražský prudič na 7


Papir si tak nejak clovek tahne kvuli moznemu terennimu problemu, mydlo uz zpravidla ne. Ale me dostala kombinace toho, ze jsem v ponozkach a dosel jsem si na malou. Bylo tam vsude s prominutim nach.. namoceno po zemi. Pravda ze ty ponozky uz mely neco za sebou, takze jsem se nakonec prekonal, ale nelibilo se mi to.

To je jak na orgy (pokud to v tomto stavu dostali) tak na tmare (do pisoaru, kurna, do pisoaru, ne na zem)
Návrat nahoru
Žlutý bagr



Příspěvky: 2

Zaslal: út. listopad 11, 2008 12:09    Předmět: Re: film

Kofila napsal:
Bude někde vystaven ke stažení?

Vašek


Přidávám se k prosbě o vystavení filmu, je to dobrá reklama na Tmou Very Happy

Michal
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: út. listopad 11, 2008 12:12    Předmět:

Bude...
Návrat nahoru
roura-rezava



Příspěvky: 5

Zaslal: út. listopad 11, 2008 14:15    Předmět: Re: peprmintovej bourbon

Drahoš forever napsal:
Lamy na Varanech napsal:
Zelená byla prezentována jen dvěma výjevy (tráva a SZ)- tedy alespoň co si pamatuji.


Byl tam jeste minimalne vodnik (nebo tak jsme alespon pochopili toho s potapecskymi brylemi).


Jakej vodnik? UFOun to byl, zelenej muzicek, fakt jsem ho videl este pred filmem, kukadla mel trakovyhele...

Dan
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: út. listopad 11, 2008 14:39    Předmět: Re: peprmintovej bourbon

roura-rezava napsal:
Drahoš forever napsal:
Lamy na Varanech napsal:
Zelená byla prezentována jen dvěma výjevy (tráva a SZ)- tedy alespoň co si pamatuji.


Byl tam jeste minimalne vodnik (nebo tak jsme alespon pochopili toho s potapecskymi brylemi).


Jakej vodnik? UFOun to byl, zelenej muzicek, fakt jsem ho videl este pred filmem, kukadla mel trakovyhele...

Dan


A hlavně měl létající talíř Cool A unesl v něm Zelené na svou planetu a tam je vypnul sofistikovaným přístrojem na vypínaní politikůVery Happy
Návrat nahoru
da Vinci



Příspěvky: 7

Zaslal: so. listopad 15, 2008 13:08    Předmět:

Nepamatuje si někdo, v kolik se ukončilo přehrávání filmu?
Návrat nahoru
Lamy na Varanech



Příspěvky: 15

Zaslal: so. listopad 15, 2008 20:49    Předmět:

Ivo C. napsal:
Bude...


youtube?
Návrat nahoru
Lucifer



Příspěvky: 5

Zaslal: so. listopad 15, 2008 20:53    Předmět:

I pro nás bylo po příchodu na místo vylepené náhradní zadání velkým překvapením a zklamáním. Není příjemné zjištění pro tým který se snaží opravdu bojovat až do konce (a nebyli jsme jediní), že orgové to už "vzdali" a už s nimi vlastně nepočítají. Jsem schopen pochopit, že bylo možná potřeba vyklidit místo, kde se původní šifra promítala, ale jsem přesvědčen, že promítnutí šifry se dalo řešit i jinými prostředky v menším. Ale i při použití náhradního zadání zde měl minimálně někdo kontrolovat to heslo, bez kterého neměl být další postup možný.

Makovec
Návrat nahoru
Crucifixion?



Příspěvky: 15

Zaslal: út. listopad 18, 2008 01:46    Předmět: Prosím prosím, ta hudba...

Už se tady na to někdo ptal, a protože mě to taky docela zajímá, ptám se znovu:

CO to hrálo k filmečku za podkladovou hudbu? Nevím, zda to nebylo tou pozdní hodinou nebo vtipným obsahem scének, ale ta muzika se mi poměrně dost zalíbila.

Tak neváhejte, milí ORGové, a zvyště prodejnost svým oblíbeným interpretům Smile (zároveň se omlouvám, že to tu postuju až takhle relativně pozdě - řadu dní myslím na to, že to chci udělat, ale znáte to...někdy než se člověk dokope Razz ).
Dík, Tom
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: út. listopad 18, 2008 19:00    Předmět:

Co tam pouštěl Zbyšek, nikdo nevíSmile Což mi připomíná, že mi Zbyšek musí vrátit nějaká CD...
Návrat nahoru
Crucifixion?



Příspěvky: 15

Zaslal: čt. listopad 20, 2008 08:48    Předmět:

Ivo C. napsal:
Co tam pouštěl Zbyšek, nikdo nevíSmile Což mi připomíná, že mi Zbyšek musí vrátit nějaká CD...


Mail na Zbyška, mail na Zbyška Very Happy No zkrátka, kdyby se ho dalo zeptat co tam pouštěl, bylo by to hezké... Ale to jen když vybude čas Smile
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: čt. listopad 20, 2008 12:59    Předmět:

Crucifixion? napsal:
Ivo C. napsal:
Co tam pouštěl Zbyšek, nikdo nevíSmile Což mi připomíná, že mi Zbyšek musí vrátit nějaká CD...


Mail na Zbyška, mail na Zbyška Very Happy No zkrátka, kdyby se ho dalo zeptat co tam pouštěl, bylo by to hezké... Ale to jen když vybude čas Smile


Určitě tam pouštěl něco od formace Psychonaut. Ale víc nevím...
Návrat nahoru
Captains



Příspěvky: 6

Zaslal: čt. listopad 20, 2008 13:40    Předmět: Co tam pouštěl Zbych?

Hudba byla následující:
- PURESSENCE - Dont forget to remember
- Psychonaut - Zeměven

Omlouvám se za pozdní reakci, byl jsem pryč. A svůj org. login si nepamatuju Smile
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina