Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 6. - 2004 -> PODVOD
Autor Zpráva
Tommin
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 20:04    Předmět: PODVOD

Takze cela tato kvalifikace je jedno velke divadlo.
Tymy, co se kvalifikovaly jiz drive, resily jinym tymum sifry.
Dale se prodavaji fiktivni kvalifikovane tymu, nekdo si na tom pekne vydela.

Kdo vymyslel takovy zpusob kvalifikace???jen DEBIL.
Proc nebylo pouze jedno kolo(aby ostatni meli dost co se sebou)
popripade nejake mini kolo rovnou v Brne?

Nas tym se kvalifikoval, takze toto neni moje zlost, ale objektivni zkutecnosti, ze hra ztraci to kouzlo.
Návrat nahoru
Jirka
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 20:12    Předmět: Re: PODVOD

Teda člověče, náš tým se sice nekvalifikoval (tedy nekvalifikoval v to správné kolo Smile ), přesto musím říct, abys mírnil svůj příval zlosti. Je to fakt snadný kritizovat, zkus si nejdřív uvědomit, že všechno má svá pro a proti. Jediné kolo kvalifikace by zase mělo tu nevýhodu, že se to ne každému hodí, tohle ty rozdíly v jednom termínu více smazalo, ale zase přineslo bohužel jiné nešvary. Každopádně orgové dělali co mohli a ač to někdy ne úplně stačilo, byla to prostě ta nejlepší možnost. Až přijdeš sám s nějakým nápadem, který nebude mít velké mouchy, potom sem teprve piš silná slova.
Návrat nahoru
Murkhach
Anonymní



Zaslal: po. říjen 25, 2004 12:26    Předmět: i sebelepsi napad dokaze znicit hloupost ...

Nemyslim si, ze by kvalifikace byla udelana vylozene spatne,
vzdycky se vybira podle urciteho kriteria a to je nespravedlive vuci ostatnim:
nicmene jak zarucit :
- aby byl tym prave 3 - 5 lidi a byli v dobe kvalifikace na jednom miste
- aby nemeli moznost komunikace s ostatnimi tymy a lidmi z vnejsku
- penalizaci spatne odpovedi (treba 3 min) at nemame loteriii
- nehromadeni tymu a nevytvareni hada v terenu

chtelo by to neco jako predkolo - treba takovou variantu s 5 stanovistemi na cca4 hodiny s tim ze by se udelala nasledujici anti cheat varianta:
kazdy tym by dostal na zacatku text popisu stanovist 1-6 s tim ze by bylo kazde stanoviste zakodovano caesarovou sifrou o delce slova min 15
na kazdem stanovisti by bylo pro kazdy tym zadani v zapecetene obalce upravene tak aby vysledkem bylo neco na 15+ pismen a pripadne jeste permutovat poradi typu sifer pro kazdy tym
Dbat na to aby tymy, od nichz se lide znaji byly v ruznych skupinach.

dost tezko lze vyloucit to, ze kdyz mam kamarada v tymu c.2 a potkame se na ceste abychom neprohodili par slov...
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. říjen 25, 2004 22:50    Předmět: Re: i sebelepsi napad dokaze znicit hloupost ...

Murkhach napsal:

chtelo by to neco jako predkolo - treba takovou variantu s 5 stanovistemi na cca4 hodiny s tim ze by se udelala nasledujici anti cheat varianta...

Já nevím, odkud se týmý sjíždějí, ale my pojedeme z Liberce a ta cesta rozhodně nebude zadarmo. Navíc si někteří z nás musí kvůli Tmou vzít dovolenou. Tohle by nás (a zřejmě dost dalších) zabilo.
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: po. listopad 22, 2004 09:32    Předmět:

Já musím říct, že kvalifikace se mi moc líbila, zvláště te´d s ohledem zpět k vlstní hře, kde jsem moc šifer nenašli, takže jsme si moc nezaluštili, tak aspoň při té kvalifikaci, která se nám podařila až napotřetí.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina