Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 13. - 2011 -> Praha - Brno skupinová jízdenka
Autor Zpráva
Vlhká jáma



Příspěvky: 43

Zaslal: st. listopad 02, 2011 10:43    Předmět: Praha - Brno skupinová jízdenka

Kdo se chcete přidat na společnou jízdenku z Prahy, napište prosím název týmu a počet osob do následující tabulky:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtoEeNjHPf22dGFhQUpFazc3b3k3MmM5S1BRYk93eFE

Sraz 12:15, resp. 13:15 u pokladen na Hlaváku.

Dalibor
Návrat nahoru
Da Vinci



Příspěvky: 24

Zaslal: st. listopad 02, 2011 11:00    Předmět: Jízdenka

Kdyžtak zauvažujte, zda nevyjde výhodněji SporoTiket... myslím, že by měl být výhodnější téměř určitě (a jde kombinovat s In-Kartou, kdo má - pak je to ještě výhodnější - a není vázaný na konkrétní vlak), jen je vhodné koupit ho co nejdříve... ale i kdybyste už nestihli II. úroveň, tak, co jsem teď počítal, by skupinovka byla výhodnější až od čtrnácti osob.
Návrat nahoru
Vlhká jáma



Příspěvky: 43

Zaslal: st. listopad 02, 2011 11:38    Předmět: Re: Jízdenka

Da Vinci napsal:
Kdyžtak zauvažujte, zda nevyjde výhodněji SporoTiket... myslím, že by měl být výhodnější téměř určitě (a jde kombinovat s In-Kartou, kdo má - pak je to ještě výhodnější - a není vázaný na konkrétní vlak), jen je vhodné koupit ho co nejdříve... ale i kdybyste už nestihli II. úroveň, tak, co jsem teď počítal, by skupinovka byla výhodnější až od čtrnácti osob.


Počítal jsem. Nejlevnější Sporotiket na ty dva vlaky je za 190, s In-kartou za 170, jestli to dobře chápu. Pak je ještě ČD Promo za 200. Skupinovka je ale levnější, zvlášť při obvyklých 60+ lidech. Navíc je s ní větší zábava Smile

D.
Návrat nahoru
Chlýftým rypák



Příspěvky: 38

Zaslal: st. listopad 02, 2011 12:25    Předmět:

Já pojedu taky (12.36), ale lístek budu mít vlastní.

Aleš
Návrat nahoru
Da Vinci



Příspěvky: 24

Zaslal: st. listopad 02, 2011 12:35    Předmět: Re: Jízdenka

Vlhká jáma napsal:
Da Vinci napsal:
Kdyžtak zauvažujte, zda nevyjde výhodněji SporoTiket... myslím, že by měl být výhodnější téměř určitě (a jde kombinovat s In-Kartou, kdo má - pak je to ještě výhodnější - a není vázaný na konkrétní vlak), jen je vhodné koupit ho co nejdříve... ale i kdybyste už nestihli II. úroveň, tak, co jsem teď počítal, by skupinovka byla výhodnější až od čtrnácti osob.


Počítal jsem. Nejlevnější Sporotiket na ty dva vlaky je za 190, s In-kartou za 170, jestli to dobře chápu. Pak je ještě ČD Promo za 200. Skupinovka je ale levnější, zvlášť při obvyklých 60+ lidech. Navíc je s ní větší zábava Smile

D.


Nj, máš pravdu, ta levnější kategorie je už vyprodaná (a navíc jsem si pamatoval tu posloupnost s IN-kartou místo té bez ní Embarassed). Každopádně ale, jak je to s cestami zpět, tam jsem se seskupováním ještě nesetkal (ale možná jen proto, že jsme po něm nepátrali)? Tam jsou ještě jízdenky z té druhé kategorie a ta by byla pro skupinky menší osmi osob výhodnější. Na druhou stranu ty rozdíly jsou asi natolik malé (cca. 10,-), že to nemá cenu řešit (pokud pojede celý tým - bráno jako pět lidí - dohromady)
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 56

Zaslal: čt. listopad 03, 2011 11:49    Předmět: Nabídka - Lístek s místenkou!

Zkusili jsme letos na tu hromadku i s celou zábavou vyzrát a koupili jsme si předem 5 lístků s místenkami. Ale ouha, choroba zařádila a jedeme jen 4 (náhradníka už jsme sehnali, ale nestíhá vlak).

Nabízíme tedy lístek s místenkou v kupé s námi. Do vlaku 12.36 (Fibich) z Prahy.

Peníze stejné jako za tu hromadku - 165 Kč. Nenápadný půvab buržoazie spojený s pozorováním obvyklých 60+ lidí na chodbách je v ceně.

pište na ondrej.smejkal na gmailu.
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 56

Zaslal: pá. listopad 04, 2011 07:50    Předmět:

(místenka udána)
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina