Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 6. - 2004 -> Je tohle spravne pro kavlifikaci???
Autor Zpráva
Lupen II
Anonymní



Zaslal: čt. říjen 21, 2004 17:36    Předmět: Je tohle spravne pro kavlifikaci???

Ahoj, chtel se jenom pozastavit nad tim, ze sekundove rozdily pri vyreseni sifer se mi nezdaji moc fer. Znamena to, ze sifra je prilis jednoducha a ze se jednalo v nekterych pripadech spise o boj s propustnusti internetu a spravnem ovaldani klavesnice.

Navrhuji oraginazatorum, aby posledni kolo udelali takove, aby si clovek trochu zalustil a nemel pocit ze se dostane do hry, ktera se pysni svoji obtizkosti tim, ze vylusti detskou hricku a rychle napise jeji reseni..
A bude doufat ze server zareaguje rychleji na jeho zpravu nez na zpravy ostatnich.

Ahoj a hura na TMOU
Návrat nahoru
Lupen II
Anonymní



Zaslal: čt. říjen 21, 2004 17:38    Předmět:

jak vidite my disgrafici mame s kalvesnici svoje problemy Smile omluva za preklepy....
Návrat nahoru
Anonymní




Zaslal: čt. říjen 21, 2004 17:38    Předmět:

Taky se mi to zobrazilo pozdě Sad a kámoši už luštili Confused
Návrat nahoru
Radek
Anonymní



Zaslal: čt. říjen 21, 2004 21:22    Předmět: Re: Je tohle spravne pro kavlifikaci???

Lupen II napsal:
Ahoj, chtel se jenom pozastavit nad tim, ze sekundove rozdily pri vyreseni sifer se mi nezdaji moc fer. Znamena to, ze sifra je prilis jednoducha a ze se jednalo v nekterych pripadech spise o boj s propustnusti internetu a spravnem ovaldani klavesnice.

Ahoj a hura na TMOU


V kolik jste to vylustili?
Návrat nahoru
Murkhach
Anonymní



Zaslal: pá. říjen 22, 2004 09:26    Předmět: mel jsem to cca v :41

- ale zpozdeni cca :6 min nez se objevil obrazek (po dvou min me prestalo bavit reloadovat)
- v :11 to vyjelo konecne z tiskarny
- v :37 me konecne kleplo
- pote co jsem vyzkousel brailovo pismo\
- skladani po radkach a sloupcich
- psani abecedy do 5x5 a vybyrani pres tecku (tesne vedle)
- no a :41 to bylo

- snad jen to ze nas tym je rozhazeny po 4 pracovistich navic ja jsem z olomouce, dva z brna, dalsi z dediny u hulina takze se to pak lusti jako po masle Smile)))
kdyz bych videlil cas tach 35+6 min 5 dostanu se na nejakych 7+6 coz je o usta ale prijatelne
Návrat nahoru
Tribon [bez loginu]
Anonymní



Zaslal: ne. říjen 24, 2004 18:47    Předmět:

tak posledni kvalifikacni sifra se mi moc libila, aspon behem 10ti minut nebylo plno [i kdyz to pak slo taky docela rychle]
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina