Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Nápady, návrhy a přání účastníků -> Fotky - Tmou 12
Autor Zpráva
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 120

Zaslal: pá. listopad 19, 2010 10:40    Předmět: Fotky - Tmou 12

Mam skromný dotaz - plánuje se doplnění fotogalerie i o fotky z letošní Tmou?
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: pá. listopad 19, 2010 10:58    Předmět:

Jo. Na vině jsem já - fotky do fotogalerie jsem vybral a upravil už před týdnem, ale pak jsem měl fofry v práci a neposlal jsem je dál. Každopádně se lze v rámci oficiální galerie těšit na cca 100 nejlepších záběrů...
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 120

Zaslal: pá. listopad 19, 2010 11:26    Předmět:

Dekuji za bleskurychle info. Akorat bych dal nekam do zipu i ty mene povedene zabery, at se mame sanci taky nekde najit Very Happy
Návrat nahoru
Ivo C.
Organizátor


Příspěvky: 248

Zaslal: pá. listopad 19, 2010 13:15    Předmět:

Pralinky zvlášť napsal:
Dekuji za bleskurychle info. Akorat bych dal nekam do zipu i ty mene povedene zabery, at se mame sanci taky nekde najit Very Happy


No u mě jste na 3 fotkách, které jsem do výběru nedal:) Klidně pošlu mailem. Veřejně se mi to jako balík moc vystavovat nechce - hlavně to vlastně neumím...
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 120

Zaslal: pá. listopad 19, 2010 14:05    Předmět:

Ivo C. napsal:
Pralinky zvlášť napsal:
Dekuji za bleskurychle info. Akorat bych dal nekam do zipu i ty mene povedene zabery, at se mame sanci taky nekde najit Very Happy


No u mě jste na 3 fotkách, které jsem do výběru nedal:) Klidně pošlu mailem. Veřejně se mi to jako balík moc vystavovat nechce - hlavně to vlastně neumím...


To mi bylo prave jasne Very Happy OK - kdyz mi to posles na petr.aulicky@seznam.cz budu vdecen.
Návrat nahoru
Čumáci



Příspěvky: 5

Zaslal: út. listopad 23, 2010 08:31    Předmět:

A dny běží a fotky pořád nikde Sad je to škoda, protože čím víc se akce vzdaluje, tím méně lidí se pak na fotky podívá...
Návrat nahoru
Martina
Organizátor


Příspěvky: 38

Zaslal: út. listopad 23, 2010 09:09    Předmět:

Čumáci napsal:
A dny běží a fotky pořád nikde Sad je to škoda, protože čím víc se akce vzdaluje, tím méně lidí se pak na fotky podívá...


No jo, nikde, a to ani nemluvím o skromné organizátorské reportáži, taky rozepsané. Tu už si asi vůbec nikdo nepřečte. Wink Omlouváme se, nějak nás převálcoval netmářský život. Ale všechno bude.
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina