Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Nápady, návrhy a přání účastníků -> Víc než jedna kopie šifry na tým
Autor Zpráva
Žlutý bagr



Příspěvky: 2

Zaslal: pá. květen 18, 2007 11:44    Předmět: Víc než jedna kopie šifry na tým

Ahoj

Co říkáte na nápad aby na každém stanovišti byly aspoň dvě kopie šifry na tým?

Pokud tým dostane jen jedno zadání, tak často nemůže šifru řešit víc lidí zároveň (pokud je potřeba ji nějak rozstříhat a pak s ní posouvat adt).

Myslím že není potřeba týmům dešifrování ztěžovat i tím že dostanou jen jednu kopii zadání, šifry samotné jako komplikace stačí Surprised)

Luděk
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: so. červen 23, 2007 19:59    Předmět:

Ja jsem pro Smile
Ale myslim, ze to porusi nejaky pedagogicko-prozitkovy zamer Wink

Izmi
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 33

Zaslal: pá. červen 29, 2007 14:28    Předmět:

Nebo posílí Cool
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: ne. červenec 22, 2007 21:20    Předmět:

Jsem proti. Šetřme naše lesy.
Návrat nahoru
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: út. červenec 24, 2007 20:23    Předmět:

Jsem pro. Šetřme naše lesy.
Ať po nich ty lidi neblouděj...
Návrat nahoru
Corn Flakes



Příspěvky: 8

Zaslal: pá. srpen 31, 2007 10:40    Předmět:

Jsem pro. Šetřme naše lesy.
Při ručním přepisování šifer se popíše mnohem víc papíru, než by se spotřebovalo na prosté kopie.

jiri.k
Návrat nahoru
Radek Pelánek
Organizátor


Příspěvky: 44

Zaslal: so. září 01, 2007 11:36    Předmět:

Corn Flakes napsal:
Jsem pro. Šetřme naše lesy.
Při ručním přepisování šifer se popíše mnohem víc papíru, než by se spotřebovalo na prosté kopie.

jiri.k


No, to není pravda, protože ručně popsaný papír vzniká pouze na stanovištích, kam týmy dojdou... kdežto k plýtvání potištěnými zadáními dochází i tam, kam většina týmů nedojde. I při jedné kopii na tým tak Tmou produkuje tolik šmíráků, že mi většinou vydrží na celý rok...

Nicméně vzhledem k opakovaným žádostem dvě kopie na tým na Tmou 9 budou (téměř jistě).
Návrat nahoru




Příspěvky: 16

Zaslal: po. září 03, 2007 17:44    Předmět:

Radek Pelánek napsal:

No, to není pravda, protože ručně popsaný papír vzniká pouze na stanovištích, kam týmy dojdou... kdežto k plýtvání potištěnými zadáními dochází i tam, kam většina týmů nedojde. I při jedné kopii na tým tak Tmou produkuje tolik šmíráků, že mi většinou vydrží na celý rok...


Vřele organizátorům doporučuji zařadit do závěru hry nějakou šifru formátu A2. Počítám na ně už celé prázdniny a možná s nimi vydržím až do příští Bedny Smile

Dalibor
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina