Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 15. - 2013 -> # 1c OBČANKA
Autor Zpráva
Eva Krásenská
Organizátor


Příspěvky: 24

Zaslal: so. listopad 02, 2013 17:28    Předmět: # 1c OBČANKA

Diskuse k šifře # 1c OBČANKA
Návrat nahoru
Zelená Panda



Příspěvky: 14

Zaslal: so. listopad 02, 2013 18:55    Předmět: Občanka?

Nám se u této šifry hodně nelíbilo, že nám nebyla vydána na občanku. Bez toho se na to podle mě dalo přijít jen velice těžko.

Také ostatní týmy říkaly, že jim někdo vydal na občanku šifru 1a KONDOM nebo dokonce všechny první části šifry.

Škoda tohoto nezvládnutí organizace, protože jinak byla celá TMOU 15 super a hrozně jsme si ji nakonec užili, takže i hořké zklamání z té první šifry se nakonec vytratilo Smile Jen škoda zbytečného záseku hned na startu.
Návrat nahoru
Nočný motýľ



Příspěvky: 62

Zaslal: ne. listopad 03, 2013 10:36    Předmět:

Všetky časti prvej šifry bez OP. Jeden z rozdávajúcich nám tvrdil, že poznámka o OP bola dosť chaotická a nebolo jasné, kedy a kde.
Návrat nahoru
Übertým



Příspěvky: 19

Zaslal: ne. listopad 03, 2013 11:10    Předmět:

U nás to fungovalo, 1a aj 1b sme dostali bez občianky, 1c v aspoň dvoch nezávislých prípadoch (t.j. rôzni rozdávači) nie. Pobiehajúc po štarte som požiadavky na občianku počul pravidelne, takže som mal dojem že väčšina rozdávačov fungovala ok.

-- mišof
Návrat nahoru
Lucka Molková
Organizátor


Příspěvky: 9

Zaslal: ne. listopad 03, 2013 12:58    Předmět:

Pokud vím, tak některé týmy si tuto komplikaci částečně zavinily samy. Jako první vyzvedly šifru vydávanou na občanku, načež ji ukazovaly i při výdeji kondomů a ryb, kde ji po nich ale nikdo nechtěl.

Pokud některý organizátor chtěl občanku, tam, kde neměl, tak se jednalo o selhání lidského faktoru, za které se omlouváme.
Návrat nahoru
Zelená Panda



Příspěvky: 14

Zaslal: ne. listopad 03, 2013 13:22    Předmět:

OK, to beru. Nicméně to není náš případ, páč jsme ji nemuseli ukazovat nikde Smile
Návrat nahoru
Zelená Panda



Příspěvky: 14

Zaslal: ne. listopad 03, 2013 13:38    Předmět:

Tak ještě poznámka k předchozímu: teď jsem se dověděla, že jeden náš člen byl vysloveně požádán rozdávajicím o občanku u šifry s kondomem.

Já osobně jsem vyzvedávala všechny tři části šifry a občanku po mně nechtěl nikdo.

Iva
Návrat nahoru
Freezy Bee



Příspěvky: 73

Zaslal: po. listopad 04, 2013 17:03    Předmět:

Já teda můžu potvrdit, že se to i bez toho požadavku na občanku vyřešit dalo.
Protože vykutálený spolutýmník nám neřekl, že ji po něm chtěli, takže jsme si na to museli přijít sami (on mezitím luštil něco jiného) - a až potom se plácl do čela a prohlásil "tak proto ji po mně chtěli při výdeji".
Ale uznávám, že to trvalo déle...
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina