Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 8. - 2006 -> TMOU 8 byla zmanipulovana a koupena :)
Autor Zpráva
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: po. listopad 06, 2006 18:54    Předmět: TMOU 8 byla zmanipulovana a koupena :)

Pratele, a nezda se vam tech nahod trochu moc najednou?

Strucne zrekapituluju:
- Ivo Cicvarek se na TMOU 7 stava orgem.
- v kazde slusne spolecnosti by mel on a jeho tym (Albert Stallone) dalsich 5 let zakazano odejit do privatni sfery (= hrat), ale hle:
- Albert Stallone nejenze hraje TMOU 8, on dokonce organizuje kvalifikaci! Bezprecedentni. Lze snad ocekavat ze spolu s Prahorama a Krtky pusti do hry nekoho kdo by je mohl vazne ohrozit!? Tezko. (V teto souvislosti nas sice trochu urazi ze nas hrat nechali, ale na podcenovani a ustrky uz jsme si za ta leta zvykli.)
- uvedomiv si neudrzitelnost situace, Ivo Cicvarek na posledni chvili oznamuje ze on osobne se letos nezucastni. Pry ze zdravotnich duvodu. Kde uz jsem to jenom videl?
- A kde asi Ivos sedel po dobu hry? Ze by u toho googlu, ktery byl letos tolik potreba?

Prekvapi po tom vsem nekoho, ze Albert Stallone vyhral? Snad jen ty nejnaivnejsi.
A Prahory a Krtci? Druhe a treti misto prubezne. A mame tu nasi kvalifikacni trojku v plne parade. Nebyt te saskarny se zavazanyma ocima na zacatku, sli by celou cestu spolu.

Vyskrtneme tedy tyto 3 tymy a podivejme se strizlivyma ocima na statisiku ze stanoviste 13 a 14. Kdo kde byl do 12:00, kdy hra konci?

http://www.tmou.cz/2006/index.php?what=stat_prichod&cstan=13
http://www.tmou.cz/2006/index.php?what=stat_prichod&cstan=14

Vidim tu dva relevantni zaznamy:

1. stanoviste 14, 11:50: HALUZna ORGanizacia
nazev mluvi za vse
2. stanoviste 13, 08:15: FIMAN++

Takze toto je strizlivy pohled na letosni TMOU. Very Happy

Manec
Very Happy Very Happy


Naposledy upravil FIMAN++ dne po. listopad 06, 2006 19:46, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 33

Zaslal: po. listopad 06, 2006 19:19    Předmět:

Ivo C.: naprosto souhlasím. Neptej se mě, co mě to stálo:) Zapomněl jsi ještě na jeden závažný důkaz! O tom, že hra je koupená, nebylo sporu již po přečtení Slovníku TMOU. V něm se vyskytovaly odkazy pouze na týmy, které již TMOU vyhrály + odkaz na Pralinky (loni druzí). Odkaz na AS (či-li tým, který na TMOU zatím nezaznamenal výrazný úspěch) pak je v tomto kontextu jasný: již před hrou bylo o vítězi rozhodnuto, aby byl Slovník TMOU konzistentní. Nemá smysl to zapírat:)))))
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: po. listopad 06, 2006 19:47    Předmět:

Kdo je Sven Drazan? Ze serialu SITE VAZEB:

Ze by byl Albert Stallone jediny tym z velke trojky kdo mel insider info?
Ale kdepak! Kdo je to ten tajemny, nove se objevivsi org Sven Drazan?
Dlouholety, zaslouzily, a zrejme i zakladajici clen tymu Proudoví krtci!

Kdovi jak to bylo s tim vitezstvim Krtku loni. Ze by proste Svena obetovali Orgum za svoje vitezstvi? To uz se asi nikdy nedozvime...

Ten svet je ale malej, ze?! Very Happy

Manec
Very Happy
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: po. listopad 06, 2006 19:58    Předmět:

Kdo je Radek Pelanek? Ze serialu SITE VAZEB:

Jak to bylo s Albert Stallone a Krtky jsme si vysvetlili v minulych dilech serialu site vazeb. Zbyvaji Prahory. Mohlo by se zdat ze ti jedini maji jakz takz cisty stit. Chyba lavky!

Kdopak s nimi asi hral tu jednu z mala Beden (2004) kterou nevyhrali?
Ano, nam dobre znamy Radek Pelanek. Nema treba dojem ze jim neco dluzi, kdyz jim to tak zpackal? No, jako org TMOU ma jiste dost prilezitosti jak jim to vynahradit. Pro letosek je nechal "jen" spoluorganizovat kvalifikaci a rezervoval jim 2 prvni mista na vrcholovych knihach. Ale bude to namlsanym Prahoram stacit? Co prijde pristi rok? Krtci a Albert Stallone uz TMOU vyhrali...
Nechme se prekvapit, jak to zaonaci pristi rok...

Manec
Very Happy
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: po. listopad 06, 2006 20:38    Předmět:

FIMAN++ napsal:
Kdo je Radek Pelanek? Ze serialu SITE VAZEB:

Kdopak s nimi asi hral tu jednu z mala Beden (2004) kterou nevyhrali?
Ano, nam dobre znamy Radek Pelanek. Nema treba dojem ze jim neco dluzi, kdyz jim to tak zpackal? No, jako org TMOU ma jiste dost prilezitosti jak jim to vynahradit.
Manec
Very Happy

Že by jim tahle náhrada nestačila?
http://www.krtci.webz.cz/norou2/img/foto/KN2foto53.jpg
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: út. listopad 07, 2006 03:03    Předmět:

Albert Stallone napsal:
Ivo C.:
...
již po přečtení Slovníku TMOU. V něm se vyskytovaly odkazy pouze na týmy, které již TMOU vyhrály + odkaz na Pralinky (loni druzí). Odkaz na AS (či-li tým, který na TMOU zatím nezaznamenal výrazný úspěch) pak je v tomto kontextu jasný: již před hrou bylo o vítězi rozhodnuto, aby byl Slovník TMOU konzistentní. Nemá smysl to zapírat:)))))

Ve skutečnosti odkazy na {týmy, které již TMOU vyhrály} + Pralinky + AS + Prahory + Defekt (+ možná další nepovšimnutí) - Fiman. Tedy je tým Fimanů navždy vyloučen z vítězství v TMOU? Cool
(Pěkné by bylo, kdyby aspoň (pokud to tak skutečně bylo myšleno) bylo heslo Prudič uvedeno pod písmenem F Wink )

Nicméně tedy další konspirační myšlenka: Letošní nový spoluorganizátor Athaj je (ex?)člen týmu Defekt. Proto jejich odkaz ve Slovníku. Ptáme se ovšem - čeká nás v příštích ročnících další "překvapivé" umístění? Wink

Izmi
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: út. listopad 07, 2006 04:09    Předmět:

Aha, další ryba ve hře - Strejda z Defektu v televizi Smile
No, myslím, že Sítě vazeb dáme nakonec nějak dohromady celé Wink

Izmi
Návrat nahoru
Radek Pelánek
Organizátor


Příspěvky: 44

Zaslal: út. listopad 07, 2006 12:31    Předmět:

FIMAN++ napsal:
Ze serialu SITE VAZEB:


Manecu, nez se pustis do investigativni zurnalistiky, tak si prosimte sezen poradna data. Garantuju, ze to, co se Ti podarilo "odhalit", je jen nepatrna cast vsech vazeb a zdaleka ne ty nejdulezitejsi...

PS Tmou 9 asi nebude, protoze orgove odjizdi na rocni cestu kolem sveta financovanou z obdrzenych uplatku.
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: út. listopad 07, 2006 12:39    Předmět:

Radek Pelánek napsal:
FIMAN++ napsal:
Ze serialu SITE VAZEB:


Manecu, nez se pustis do investigativni zurnalistiky, tak si prosimte sezen poradna data. Garantuju, ze to, co se Ti podarilo "odhalit", je jen nepatrna cast vsech vazeb a zdaleka ne ty nejdulezitejsi...

PS Tmou 9 asi nebude, protoze orgove odjizdi na rocni cestu kolem sveta financovanou z obdrzenych uplatku.


Já se spíš bojím, aby ji kvůli tic-takům nezakázal hygienik. Very Happy
Návrat nahoru
Zabedněnci



Příspěvky: 5

Zaslal: út. listopad 07, 2006 14:03    Předmět:

citace:
Já se spíš bojím, aby ji kvůli tic-takům nezakázal hygienik.


Souhlas. Kdyby v TV Prima odvysílali naše "dešifrování", tak je po Tmou veta Rolling Eyes
Návrat nahoru
Proudoví krtci



Příspěvky: 27

Zaslal: út. listopad 07, 2006 18:01    Předmět:

Dovolil bych si dodat další informace do Manecova seriálu.

Exclamation Cituji z reportáže týmu Abpopa (v neoficiálním pořadí čtvrtí) (http://nlp.fi.muni.cz/~xpomikal/sifrovacky/tmou2006.html):
citace:
S Halíkem vycházíme asi deset minut za ostatními a parádně bloudíme, přestože jsem na cílovém kopci byl nedávno s Prahorami na výletě s pracovním názvem tady by mohlo být letošní TMOU. S týmy, které mají, kromě extrémní výkonnosti v luštění šifer, ještě i jasnovidecké schopnosti, to mají soupeři zkrátka těžké.

Ještě dodávám, že Honza a já jsme na ten výlet asi taky měli jít, ale zrovna jsme (bohužel) neměli čas. Crying or Very sad

Exclamation Samozřejmě nemohu nezmínit Krtčí norou --- Sven jistě věděl, že nám to moc pomůže. když nejnáročnější přesuny na orientaci dají do míst, které jsme měli důkladně prochozené, když jsme hledali vhodná místa pro KN. Idea

(Konečně zábavný thread této diskuse! Very Happy) Vítek
Návrat nahoru
Prahory



Příspěvky: 41

Zaslal: po. listopad 13, 2006 09:20    Předmět:

Proudoví krtci napsal:
Cituji z reportáže týmu Abpopa (v neoficiálním pořadí čtvrtí) (http://nlp.fi.muni.cz/~xpomikal/sifrovacky/tmou2006.html):
citace:
S Halíkem vycházíme asi deset minut za ostatními a parádně bloudíme, přestože jsem na cílovém kopci byl nedávno s Prahorami na výletě s pracovním názvem tady by mohlo být letošní TMOU. S týmy, které mají, kromě extrémní výkonnosti v luštění šifer, ještě i jasnovidecké schopnosti, to mají soupeři zkrátka těžké.

Ještě dodávám, že Honza a já jsme na ten výlet asi taky měli jít, ale zrovna jsme (bohužel) neměli čas. Crying or Very sad

A já dodávám, že na tento výlet byl zván např. i Manec. Prostě jsme se ten víkend neshodli na žádné chatě nebo větší akci, tak jsme se šli aspoň projít ven a tak nějak se nám "náhodou" připletla pod ruku zrovna mapa Svratecka. Vaše chyba, že jste nešli Smile
Martina


Naposledy upravil Prahory dne po. listopad 13, 2006 13:34, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: po. listopad 13, 2006 10:25    Předmět:

Prahory napsal:
Proudoví krtci napsal:
Cituji z reportáže týmu Abpopa (v neoficiálním pořadí čtvrtí) (http://nlp.fi.muni.cz/~xpomikal/sifrovacky/tmou2006.html):
citace:
S Halíkem vycházíme asi deset minut za ostatními a parádně bloudíme, přestože jsem na cílovém kopci byl nedávno s Prahorami na výletě s pracovním názvem tady by mohlo být letošní TMOU. S týmy, které mají, kromě extrémní výkonnosti v luštění šifer, ještě i jasnovidecké schopnosti, to mají soupeři zkrátka těžké.

Ještě dodávám, že Honza a já jsme na ten výlet asi taky měli jít, ale zrovna jsme (bohužel) neměli čas. Crying or Very sad

A já dodávám, že na tento výlet byl zván např. i Manec. Prostě jsme se ten víkend neshodli na žádné chatě nebo větší akci, tak jsme se šli aspoň projít ven a tak nějak se nám "náhodou" připletla pod ruku zrovna mapa Svratecka. Vaše chyba, že jste nešli Smile


Potvrzuji ze jsem byl zvan. Jenom mi Hanzlovi nak zapomneli rict, ze pracovni nazev vyletu je Tady by mohlo být letošní TMOU. Sad

Manec
Návrat nahoru
Prahory



Příspěvky: 41

Zaslal: st. listopad 15, 2006 11:54    Předmět:

citace:
Potvrzuji ze jsem byl zvan. Jenom mi Hanzlovi nak zapomneli rict, ze pracovni nazev vyletu je Tady by mohlo být letošní TMOU. Sad

Manec


No, chytrému napověz ... Wink
Tom
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina