Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 7. - 2005 -> Pochvala za peknou kvalifikaci
Autor Zpráva
Krles



Příspěvky: 10

Zaslal: ne. říjen 02, 2005 23:20    Předmět: Pochvala za peknou kvalifikaci

Timto dekujeme orgum za pekne pripravenou kvalifikaci. Byla drsna, ale pekna. Jak asi bude vypadat hra? Wink
Návrat nahoru
coredump



Příspěvky: 12

Zaslal: po. říjen 03, 2005 00:19    Předmět:

Jo, pripojujeme se k pochvale - konecne kvalifikace u ktere nestacilo jen mit dost rychle ten spravny napad k jednomu jedinemu ukolu. Diky!

-Yenya, coredump
Návrat nahoru
Chlýftým rypák



Příspěvky: 46

Zaslal: po. říjen 03, 2005 00:23    Předmět:

Pěkné šifry, server nespadl, co víc si můžeme přát.
Už se těším na hru.

Aleš


Naposledy upravil Chlýftým rypák dne čt. říjen 06, 2005 20:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
CVOX



Příspěvky: 2

Zaslal: po. říjen 03, 2005 00:23    Předmět:

Chválíme pořadatele za vhodný výběr úkolů, protože jsme je byli schopni vyřešit a díky tomu se nyní cítíme nadmíru inteligentně Smile)
Návrat nahoru
Hubologisté



Příspěvky: 6

Zaslal: po. říjen 03, 2005 08:54    Předmět:

I já se ke chvále rád připojuji. Moc se mi kvalifikace líbila, byla dobře promyšlena, pořád bylo co sledovat, a vše klapalo, jak mělo. Hlavně se mi líbilo, že jsme se konečně mohli jako tým sjet na jedno místo a během jedné noci se kvalifikovat. Sjíždět se z celé republiky 3x až 5x by opravdu nebylo to pravé ořechové. Díky.
Už jsem také zvědav, v jakém duchu se ponese hra samotná Smile Držím palce nám, vám, ale hlavně tady vlevo vám Smile
Návrat nahoru
abpopa



Příspěvky: 16

Zaslal: po. říjen 03, 2005 09:01    Předmět: pochvala za kvalifikaci na jednicku

Tae ja bych rad za nas tym vyslovil pochvalu organizatorum za zvladnutou a velmi peknou kvalifkaci.

Diky
David za abpopu
Návrat nahoru
CVOX



Příspěvky: 2

Zaslal: po. říjen 03, 2005 09:02    Předmět: Kvalifikace najednou

Jo, ta kvalifikace najednou je dobry napad. Loni nam to taky delalo dost problemy se pokazde shromazdit.
Návrat nahoru
Stane se, ujede



Příspěvky: 1

Zaslal: po. říjen 03, 2005 17:31    Předmět:

I nam se kvalifikace libila, az na tu nedeli vecer - to nebylo nic moc, vzhledem k tomu, ze jsme studujici a pracujici. Ale jinak povedene. Jen jeden dotaz: Da se jeste nejak dostat k tem sifram? Jen tak pr zajimavost (a pro ten pocit ze to dokazem Very Happy ) bychom si dolustili i zbytek, ale uz to nejak nejde. Predem diky za jakoukoliv odpoved.
Návrat nahoru
Oberna behen



Příspěvky: 12

Zaslal: po. říjen 03, 2005 19:17    Předmět:

I my dekujem za vyybornou lec ponekud tezkou kvalifikaci. Byla to fakt fuska. Ale zvlaaaadli jsme toooo Very Happy
Návrat nahoru
Radek Pelánek
Organizátor


Příspěvky: 44

Zaslal: út. říjen 04, 2005 07:16    Předmět:

Stane se, ujede napsal:
I nam se kvalifikace libila, az na tu nedeli vecer - to nebylo nic moc, vzhledem k tomu, ze jsme studujici a pracujici. Ale jinak povedene. Jen jeden dotaz: Da se jeste nejak dostat k tem sifram? Jen tak pr zajimavost (a pro ten pocit ze to dokazem Very Happy ) bychom si dolustili i zbytek, ale uz to nejak nejde. Predem diky za jakoukoliv odpoved.


Zadání i stručný komentář k řešení zveřejníme, ale asi až po ukončení kvalifikace (bude to technicky jednodušší). Myslím, že už to nebude trvat moc dlouho.

A co se týče neděle večer... nějak mě překvapuje, že se u hry, kterou původně hráli samí studenti, bere tolik pracujících Smile

Radek
Návrat nahoru
Krpolator



Příspěvky: 2

Zaslal: út. říjen 04, 2005 07:22    Předmět:

Radek Pelánek napsal:

A co se týče neděle večer... nějak mě překvapuje, že se u hry, kterou původně hráli samí studenti, bere tolik pracujících Smile
Radek


To se stane tak, že studenti vystudují a nastoupí do práce. Wink
Pip
Návrat nahoru
Pralinky zvlášť



Příspěvky: 119

Zaslal: út. říjen 04, 2005 07:57    Předmět:

Radek Pelánek napsal:

A co se týče neděle večer... nějak mě překvapuje, že se u hry, kterou původně hráli samí studenti, bere tolik pracujících Smile

Radek


Ne, že bych chtěl nějak zvlášť remcat, ale ani pro studenty mi tento termín nepřipadá být zrovna nejšťastnější. V neděli večer se obyčejně stěhují na koleje. Ne všichni studenti jsou totiž z Brna. A to podotýkám, že to není můj případ.
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: út. říjen 04, 2005 15:08    Předmět:

Taky se pripojuju s pochvalou/diky za kvalifikaci. Zpetne fakt tezko hledat, co zasadnejsiho by se tomu dalo vytknout. :-) Zvlast se mi libila mrizka, to jsem teda ani nedocetl zadani (technicke problemy s pocitacem i tiskarnou a pak uz nebyl duvod), ale pokud spravne predpokladam, ze to byl ukol na hrubou silu (jakoze cil i cesta jsou celkem jasne a v konecnem case to da kazdy, jen to muze dlouho trvat), prijde mi vyborne jej takto zaradit do skupiny ukolu, ze kterych nemusim resit vsechny --- kdo vyresi ostatni, OK, kdo se na nekterem nahodou zasekne, ze se mu treba "zablokuje mysleni" nejakym smerem, ze ktereho uz nevycouva, stale ho zachranuje mrizka, jen se vic zdrzi. Byt ty zbyle dva teda zrovna asi nebyly ukoly, kde by to zablokovani hrozilo nejak moc. [Vlastne to asi neodpovida duchu Tmou, nedas, koncis --- ale proc neudelat kvalifikaci zase trochu jinak.]

P. (Š.)
Návrat nahoru
Sytá Bára



Příspěvky: 2

Zaslal: út. říjen 04, 2005 18:15    Předmět:

I nam se kvalifikace libila az na tu nedeli vecer. Posledni sifru jsem dolustil az v praci - nastesti muj sef uz taky jednou sel TMOU, takze ma pochopeni Very Happy. Obtiznost a pocet sifer byla dostatecna, aby zalezelo na schopnostech tymu a ne na tom, jestli bude vas prvni napad ten spravny a stihnete to. Jednokolova kvalifikace zase usnadnuje fyzicke setkani tymu.
BTW, to bylo poprve, co jsem vydrzel lustit jednu sifru (31) jedenact hodin v kuse Smile . A to jsem si myslel, ze uz jsem na takove veci stary...
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina