Obsah fóra TMOU! Archiv


Máš IQ > 150??? Tak to ti stačit nebude...
   Obsah fóra TMOU! -> Tmou 8. - 2006 -> herní index
Autor Zpráva
Vlastík Šebesta



Příspěvky: 7

Zaslal: ne. říjen 15, 2006 22:23    Předmět: herní index

Co znamená číslo ve sloupci herní index?
Návrat nahoru
Chlýftým rypák



Příspěvky: 46

Zaslal: ne. říjen 15, 2006 22:32    Předmět:

Je to průměrný počet absolvovaných her na jednoho člena týmu (zadává se v informacích o týmu).

Set
Návrat nahoru
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: ne. říjen 15, 2006 22:32    Předmět: Viz formulář

To je číslo kolik šifrovacích her jste již tým odehrái (průměr na jednoho člena týmu). Kratší a výstižnější popis mě nenapadl...
Návrat nahoru
Albert Stallone



Příspěvky: 33

Zaslal: po. říjen 16, 2006 20:45    Předmět:

Dotaz: nedají se i teď zpětně odlišit v tabulce týmy, jejichž herní index je skutečně 0,00 (tj. TMOU bude pro ně první šifrovačka) od týmů, které tuto kolonku pouze nevyplnily? Tahle statistika by pak byla hodně zajímavá. Teď se dá úspěšnost méně zkušených luštičů posuzovat pouze podle týmů s velmi malým herním indexem. Pod 0,00 je řada týmů, které vymetají kdejakou akci:)))
Návrat nahoru
tomh
Admin


Příspěvky: 141

Zaslal: po. říjen 16, 2006 21:03    Předmět: Ne

Tak to bohužel nedají. Jedině ty týmy nějak přimět k vyplnění.
Návrat nahoru
DuJour a spol.



Příspěvky: 7

Zaslal: po. říjen 16, 2006 21:50    Předmět:

Osobne bych informaci o hernim indexu klidne a ochotne poskytla, jen trochu nevim, co presne si predstavit pod pojmem 'sifrovaci hra'. Jestli tam pocitat jenom 'velke sifrovacky' typu Tmou, Bedna, pripadne Sendvic apod. Ci do udavaneho cisla zahrnout take taborove hry se stejnym principem, ale jen denni nebo jen o par stanovistich...

Prijde mi to tezko srovnatelne. Takovy udaj mi pak pripada spise zavadejici.

Katka
Návrat nahoru
FIMAN++



Příspěvky: 196

Zaslal: út. říjen 17, 2006 00:15    Předmět:

To je pravda, chtelo by to vycet tech her. I kdyz my jsme je vycetli tak nejak intuitivne (taborove hry jsme nepocitali).
Ale co treba takto (kopie z diskuzniho serveru Hofyland):
>Tmou< >Bedna< >Exit< >Dnem...< >Lampa< >Sendvič< >Osud< >Non-Stop< >Svíčky< >Krtčí norou< >Zimoc< >Matrix<
>66 hodin< >Octoginta Octo< >Pewnost< >Za Nosem< >Hnízdo< >Haluz<

Izmi
Návrat nahoru




Příspěvky: 16

Zaslal: út. říjen 17, 2006 07:01    Předmět: Re: Ne

tomh napsal:
Tak to bohužel nedají. Jedině ty týmy nějak přimět k vyplnění.


Informace ve výsledcích kvalifikace je zjevně statická, my jsme měnili toto číslo po skončení kvalifikace (vzhledem ke dvěma nedávno získaným nováčkům se snížilo z 10 na 5) a v tabulce se to neprojevilo.

Teď už je to jedno, nekvalifikované týmy asi už na stránky nepolezou. Za rok by možná bylo lepší uvádět u každého člena počet absolvovaných her. Rozhodně je to relevantnější údaj než věk a zaměstnavatel, u těch moc nechápu, na co orgům jsou.

Dalibor
Návrat nahoru
Černý racek



Příspěvky: 52

Zaslal: st. říjen 18, 2006 11:31    Předmět:

Věk bych nechal, mám dobrý pocit, když je týmový průměr stále ještě pod celkovým průměrem, přijde mi pak, že si můžeme dělat naděje do budoucna :)

Ondra
Návrat nahoru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina