Ztráty a nálezy

 1. 3 years ago
  P

  poTrati

  7 Nov 2015
  Edited 3 years ago by poTrati

  Ahoj, podařilo se mi v TMOUbuse s odjezdem ve 21.40 potratit čelovku Petzl Tikka XP 2. Jestli jste ji někdo potkal, budu moc vděčný, podaří-li se ji dopravit zpět domů. Mohlo by se jí totiž stýskat. Jakékoli info prosím na vaclav.jara na gmailu. Díky moc, Václaf

 2. E

  Ešte sa dohodneme

  8 Nov 2015

  Ahoj, já jsem zase ve vlaku z Radostic do Brna (13:42, o pár minut později úplně narvaný ze Střelic, v Brně byl těsně po druhé) zapomněla na věšáku hnusou látkovou tašku, tzv. odpadkáč na šifry a rozličné papíry, mapu apod., to by zas tak fatální ztráta nebyla, ale měla jsem v té tašce i relativně novou powerbanku a dva kabely na nabíjení. Kdybyste měl někdo tašku doma, ozvěte se mi, prosím. Kristýna (zn.kristyna_zavináč_gmail.com)

 3. F

  FAK – Fanklub Aleše Kobzy

  8 Nov 2015

  Ahoj, ztratila jsem někde klíče, na svazku byl žlutý a černý čip. Ztratila jsem je někde do 10 stanoviště. Nenašli jste je někdo? Dík Ola

 4. T

  Tmou.org

  8 Nov 2015 Moderator, Org

  Nálezy - černé rukavice
  Ahoj, na lavičce vedle 6. šifry u sv. Antonína (křížová cesta) se našly tři černé rukavice (jeden pár + jedna lichá) - viz foto . K vyzvednutí v Brně nebo po domluvě poštou. Ozvěte se Apanači (jane.morav na gmailu).

 5. J

  JTHTN

  9 Nov 2015

  Ahoj,
  v TMOUbusu s odjezdem ve 02:10 jsem zapomněl černý velký deštník se zahnutou dřevěnou rukojetí, byl v prostoru pro zavazadla úplně vzadu.
  Kdyby se našel byl bych velmi rád, bereme ho na všechny naše šifrovačky a už jsme si na něj zvykli.
  přímý kontakt: filhaj_zavináč_gmail_tečka_com
  Díky Filip (Já)

 6. Moscow Trust

  10 Nov 2015
  Deleted 3 years ago by Moscow Trust
 7. K

  Krasohled

  12 Nov 2015

  Ztráta - černo-červené rukavice
  Ahoj,
  V Kounicích nebo cestou na devítku jsem ztratil černo-červené rukavice (co se prodávájí v Lidlu na běhání) Budu vděčný za pomoc vedoucí k nalezení :-)
  díky, Pavel
  mail: pavel.zikmund na email.cz