Organizace startu

 1. 4 months ago

  Milí přátelé

  Nov 5

  Čau,

  vím, že info bude zveřejněno ve středu 7. 11. kolem oběda, ale rád bych si už teď ujasnil, jak to vlastně v pátek bude se vstupem na výstaviště, potažmo start. Jak to chápu já:

  • Start je "v rámci" festivalu Life, tudíž uvnitř areálu a všichni členové týmu se musí prokázat vstupenkou.
  • "Jednorázovost" vstupenky (zmíněná v mailu) znamená, že jakmile někdo vstoupí do výstaviště, už nemůže legálně vyjít a vrátit se zpátky, zejména tedy musí v areálu setrvat až do startu Tmou.
  • Tedy když část týmu na fesťák půjde a část ne, nutně dojde na předávání přes mříže (nebo nějaký podobný postup).

  Díky za potvrzení / vyvrácení / upřesnění, celkem jsme nad tím špekulovali, ale jistí jsme si nebyli :-) Stránky festivalu taky příliš nepomohly.

  Olin

 2. T

  Tmou.org

  Nov 6 Moderator, Org

  Ahoj Oline,

  ano, ano a ano :-) Ještě doplním, že umístění registrace, kde si vyzvedáváte startovní obálky a vstupenky je po levé straně hlavního vstupu na výstaviště.

  Emu

 3. Tmou.org

  Nov 6 Moderator, Org

  A takové drobné doporučení - mnozí z vás si mohou startovní obálku se vstupenkami vyzvednout např. v době polední pauzy, což je pro nás a asi i pro vás příjemnější a pohodlnější varianta, než se mačkat v davu v poslední půlhodině registrace :-)

 4. C

  Crucifixion?

  Nov 7
  Edited 4 months ago by Crucifixion?

  Tak, a teď všichni naběhnou v polední pauze, a v poslední půlhodině bude plácek u registrantů zívat prázdnotou : o )

 5. T

  TichaVoda

  Nov 8

  Ahoj,

  bývávalo zvykem, že se předem avizovalo, zda se vyplatí celodenní jízdenka na MHD či nikoliv a letos taková informace schází... :-(

  Bylo by možno ji poskytnout?

  Díky!

 6. T

  Tmou.org

  Nov 8 Moderator, Org

  Ahoj,

  4 z 5 orgů si myslí, že se celodenní jízdenka nevyplatí. Ten poslední souzní s Dopijem a pudem... a chystá se na velkou jízdu rozjezdama nočním Brnem po všech hospodách.

  Emu