Zadání průchodu

 1. 4 years ago

  42

  8 Nov 2014
  Deleted 4 years ago by 42
 2. Tupouni

  9 Nov 2014

  Statistika vykazuje jako nejrychlejsi reseni sifry c. 3 zaporny cas lusteni... :o)

  Duvod?

  Tym Hajdalaci ma vadne zadany cas odchodu ze stanoviste 3 na 21:00 - spravne je zrejme 22:00... asi namet na elementarni kontrolu pri zadavani udaje... (asi podstatnejsi nez nyni platne pravidlo, ze cas 5:30 system odmitne a vyzaduje 05:30)

  :o)))

 3. ROFLCOPTER!

  9 Nov 2014
  Edited 4 years ago by ROFLCOPTER!

  Když jsme u toho, upozorním na fakt, že statistiky šifer viditelně nekorespondují s daty na stránce "Průchod týmů hrou" - procenta často nereflektují skutečnou úmrtnost týmů na jednotlivých šifrách. Těch chyb tam může být poměrně hodně, jedna z nejzjevnějších je, že na šifry 15 a 16 došlo 7 týmů, i když jich fakticky bylo jen 6.

  Ondra

  Edit: Mimochodem, při hodnocení nápaditosti šifer se mi označí protilehlý radio button, než na jaký jsem klikl - kliknu na super, označí se shit. Dělá to jenom mně, nebo i někomu dalšímu?

 4. Úsměv krále Miroslava

  9 Nov 2014

  @ROFLCOPTER! Mimochodem, při hodnocení nápaditosti šifer se mi označí protilehlý radio button, než na jaký jsem klikl - kliknu na super, označí se shit. Dělá to jenom mně, nebo i někomu dalšímu?

  Potvrzuji stejný postřeh. Dan

 5. Tupouni

  10 Nov 2014
  Edited 4 years ago by Tupouni

  1) potvrzuji chovani radio buttonu

  2) ve statistice bych uvital k uvedenym casum lusteni min-med-max pro rychle porovnani moje casy (treba jako alt pop-up)

  3) ve statistice bych uvital sloupec s procentualni umrtnosti tymu spocitanou z poctu startujicich a poctu tech co uspesne vyresili

  vop

 6. H

  Hajdaláci

  10 Nov 2014

  Ahoj,
  čas odchodu ze stanoviště 3 jsem u našeho týmu opravil. Tak rychlí jsme opravdu nebyli :-)
  Pavel