Fórum nepřihlášeného uživatele

 1. 3 years ago
  F

  Freezy Bee

  21 Sep 2015
  Edited 3 years ago by Freezy Bee

  Když přijdu na stránky fóra jako nepřihlášený (odkazem z hlavního webu Tmou), tak nevidím některé kategorie/vlákna (popravdě, mám v tom trochu zmatek) příspěvků. Každopádně tam nejsou vidět věci týkající se Tmou 17 - a vlastně žádné novinky.
  Někdo už to podotknul v diskuzi ke kvalifikaci. Není úplně pravda (jak se píše tam), že by nepřihlášený uživatel vůbec takové příspěvky neviděl. Dokážu se k nim proklikat, ale není to úplně triviální.
  Nešlo by s tím něco udělat? Důsledkem například bylo, že jsem si dlouho myslel, že do fóra nikdo nic nepíše. Až po kvalifikaci mi to už bylo divné a zkusil jsem se přihlásit.
  Myslím, že takhle spoustě týmů může něco podstatného utéct.
  M.

 2. K

  kafe

  21 Sep 2015

  Nevím, jestli mi uniklo něco podstatného, ale že nikdo nic nepíše do fóra, jsem si myslel prakticky doteď - tedy do přečtení tvého příspěvku. Díky za něj. Toto vlákno je vidět i bez přihlášení (nevím, čím se viditelné a neviditelné liší), takže teď se o polofunkčnosti fóra aspoň půjde relativně snadno dozvědět.

  Yeti

 3. F

  Freezy Bee

  21 Sep 2015

  Přijde mi, že "neviditelné" jsou ty s kategorií (kanálem??) "Tmou 17" - tedy bohužel zrovna ty zajímavé. Nezobrazí se ani při klik na All Channels (což je asi defaultní pohled).
  Nepřihlášený uživatel je může vidět po kliku na ten "hamburger" vlevo nahoře a explicitní výběr "Tmou 17".

 4. Honza Klusáček

  21 Sep 2015 Administrator

  Věděl jsem o tom, že je "něco" rozbité, až doteď jsem nenašel čas na to to zkoumat. Už by to snad mělo být v pořádku.

  Pro ty, které zajímá, kde byl problém: To černé písmenko v kolečku se normálně bere z názvu týmu. Problém byl, pokud měl nějaký tým na začátku vícebajtový znak (třeba například Ü), protože rozdělením vznikl neplatný znak. Normálně by to nevadilo (jenom by takový tým neměl hezký obrázek), ale při ajaxových dotazech (kterých je celkem dost) se data kódují do json, který řetězce s nevalidními znaky prostě zahodí. Projevilo se to tak, že stránky s příspěvky kde byl Übertýmmmmm náhodně mizely.