Divoké karty

 1. last year
  M

  Mozková buňka

  26 Sep 2017

  Zdravím, právě jsem chtěl do systému nahrát náš pokus o divokou kartu (PDF, necelých 200 KiB), ale po kliknutí na tlačítko Odeslat nemám žádnou zpětnou vazbu, že se soubor skutečně v pořádku nahrál. Nikde nevidím náhled nebo indikaci, že upload proběhl v pořádku.

  Je prosím PDF podporovaný formát? Jak zjistím, že byl soubor v pořádku nahrán?

 2. T

  Tmou.org

  27 Sep 2017 Moderator, Org

  PDF není podporovaný formát, jen obrázky PNG, JPG, GIF.

  Po úspěšném nahrátí by se měl objevit zelený box s hláškou o úspěchu.

 3. S

  Sybar

  27 Sep 2017

  Ahoj, chtěli jsme nahrát naši divokou kartu, ale nemůžeme najít tlačítko Odeslat. Kam to tedy máme poslat (nahrát). Tým Sybar

 4. M

  Mozková buňka

  27 Sep 2017

  Hlásím, že momentálně také nevidím tlačítko upload, chtěl jsem nahrát novou verzi v podporovaném (PNG) formátu.

 5. Mozková buňka

  28 Sep 2017

  Zdravím, deadline pro divoké karty se blíží a v systému stále nevidím možnost uploadu, jedná se o chybku na straně serveru, nebo něco dělám špatně? Na koho se případně mohu obrátit?

 6. T

  Tmou.org

  28 Sep 2017 Moderator, Org

  Už by to mělo být opraveno (osobně vyzkoušeno), problém byl v tom, že stránka byla nakešovaná od nějakého týmu, který neměl možnost divokou kartu nahrávat... J.D.

 7. A

  Ahoj Koťátko

  30 Sep 2017

  Hezky vecer, jsou nekde k videni divoke karty ucastniku i pro nekvalifikovane tymy nebo se zobrazi jen tem, co postoupili do hry?

 8. T

  Tmou.org

  1 Oct 2017 Moderator, Org

  Zatím nejsou...

 9. C

  CI5

  2 Oct 2017
  Edited last year by CI5

  Ahoj, ve středu večer jsem nahrával naše tmou přání (250kb jpg) a bylo to bez reakce... Pak jsem zmizel do zahraničí a teď jsem s hrůzou zjistil, že naše přání nebylo nahráno! Prosím o dodatečné zařazení! Děkuji

 10. T

  Tmou.org

  2 Oct 2017 Moderator, Org

  Ahoj, řešíme, vyřešíme. Pokud je tu ještě někdo takový, ozvěte se...

 11. M

  Mozková buňka

  5 Oct 2017

  Na http://www.tmou.cz/2017/kvalifikace/divoke_karty již vidím seznam 20 divokých karet, i když tedy zatím se nezobrazují korektně náhledy na ně. Interpretuji to tedy správně tak, že se přihlásilo jen 20 týmů o divokou kartu, tj. všechny se kvalifikují, protože limit byl až 25 týmů?

 12. T

  Tmou.org

  5 Oct 2017 Moderator, Org

  @Mozková buňka Na http://www.tmou.cz/2017/kvalifikace/divoke_karty již vidím seznam 20 divokých karet, i když tedy zatím se nezobrazují korektně náhledy na ně. Interpretuji to tedy správně tak, že se přihlásilo jen 20 týmů o divokou kartu, tj. všechny se kvalifikují, protože limit byl až 25 týmů?

  Ano. Všechny týmy, které se zúčastnili soutěže o divokou kartu ji letos získají. Zbylá místa do celkového počtu 250 týmů nabídneme týmům, které skončily v kvalifilaci těsně pod čarou.

 13. Tmou.org

  5 Oct 2017 Moderator, Org

  Doplnění: 20 týmů s Divokými kartami bude v nejbližší době přesunuto z Registrovaných týmů do Kvalifikovaných týmů a zobrazí se jim v autentizované sekci pokyny k platbě a další drobnůstky...